2737
2739
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349155 بازدید | 40786 پست
همین کارو کردم آیلین جون ... واقعا توان گذروندن واکسن رو بعد اینهمه فشار روانی نداشتم بعدم امروز تاز ...

ای جانم

حال پدرت چطوره عزیزم؟عجله برای واکسن نداشته باش تا یک ماه تاخیر هم فکر نمیکنم مشکلی باشه 

یه چیزی بگم، دکتر می گفت برای اینکه حالش خوب بشه باید یه چیزایی بهش بدیم که اسهال بیشتر بشه که عفونت ...

فکر کنم دکتره هم خسته بوده قاطی کرده😁اسهالش در چ حده آبکی شدید یا فقط دفعش زیاده؟

کاش برای اطمینان آز مدفوع می گرفتی ازش ببینی واقعا اگه عفونت روده باشه زودتر درمان بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از صبح تبش قطع شده. ولی گاهی بالا میاره. به نظرم داره خوب میشه. دکتر یه شربت ضد تهوع داده، اون رو به ...

ببین اگه مشکل از معده و رودل کردن باشه با ی بار بالا آوردن کاملا حالش خوب میشه ولی اگه ادامه داره آنتی بیوتیک رو بهش بده من فکرکردم مشکلش فقط تبه ولی مثل اینکه اسهال و استفراغ هم داره اهل آت و آشغال برداشتن از رو زمین و تو دهن‌ کردن نیست؟اگه باشه عفونت روده بعید نیست

همین کارو کردم آیلین جون ... واقعا توان گذروندن واکسن رو بعد اینهمه فشار روانی نداشتم بعدم امروز تاز ...

فرنازجان اگر کار دارید تا یک ماه می‌تونید عقب بندازید. بابا چطورن؟ خوبن؟

2731
ملکا  ک دائم مسواک دستشه و تو دهنش جدیدن خمیردندون هم میگیره دست اونوریش😁خیلی برای دندون دراور ...

کولرو تازه دیروز راه انداختیم. یه دفعه گرم شد آخه.

پسرم فقط یه بار در روز شکمش کار میکرد ولی گلاب به روتون بلغمی و کشدار شده بود. اول بالا هم نمی‌آورد. فقط اشتها نداشت. بعد تبش بالا رفت. بعد یکی دوبار شد که بالا آورد. حالا تبش خوب شده، دفعش دو سه بار در روز شده و بالا آوردن بازم گاهی اتفاق میفته. ولی در کل به نظرم خیلی بهتره. اشتها هم یه ذره پیدا کرده.

ببین اگه مشکل از معده و رودل کردن باشه با ی بار بالا آوردن کاملا حالش خوب میشه ولی اگه ادامه داره آن ...

آشغال نه معمولا، ولی یکشنبه رفته بودیم باغ، اونجا دست به زمین و در و دیوار و سه چرخه میزنه، بعد نمیشه هر دقیقه دستشو بشوریم که، یه وقت میزنه دهنش. یا همین برنج که ناچارا گاهی میدم بازی کنه، یه وقت میبینی دوتا گذاشت دهنش 😐

راستی یه چیز بامزه بگم، تو باغ تا پیشی میبینه شدیداً اصرار میکنه که چهار دست و پا دنبال پیشی بره 🤣🤣🤣

البته به هیچ وجه نمیذاریم، ولی هی اشاره می‌کنه که چهار دست و پا بشم؟ میگیم نه، در اعتراض با تمام قدرت داد میزنه.

الان با خوندن بی قراری هاشون این حس رو داری نوبت ب گل پسر خودت برسه چ شود🤕🤕 من چندروزه سینمو میار ...

شیر خوردنش روز به روز داره بیشتر میشه 😐😐😐

مریض هم که شده دیگه هیچی.

ولی آره باید سعی کنم 🥴

2740

دوستان شما وقتی تنها بچتون را حمام میبرید چه جوری سرش را میشورید؟ دختر من که خیلی دست و پا میزنه و خودش و سرش را اینور اونور میزنه. دوست دارم دیگه تنها بتونم ببرمش حمام. اما معضل سر شستنش را دارم.

و یه سوال دیگه.لباس هاش را توی حمام تنش میکنید یا با حوله میاید بیرون و بیرون تنش میکنید؟

دوستان شما وقتی تنها بچتون را حمام میبرید چه جوری سرش را میشورید؟ دختر من که خیلی دست و پا میزنه و خ ...

پسر من در این مرحله بسی گریه می‌کنه. اول که یه ذره سرشو خیس میکنم و شامپو میمالم. ولی بعد باید دمر بذارمش رو پام و آب بریزم سرش که قیامت به پا می‌کنه. گاهی هم همینجور که ایستاده سرش رو خم میکنم پایین و آب می‌ریزم. ولی تازگیا تا می‌فهمه می‌خوام سرشو بشورم طوری می‌پره بغلم و خودشو میچسبونه که هیچ کاری نمی‌تونم بکنم 😐

دوستان شما وقتی تنها بچتون را حمام میبرید چه جوری سرش را میشورید؟ دختر من که خیلی دست و پا میزنه و خ ...

تا حالا که هوا سرد بود تو حموم لباس تنش میکردیم (که تو این مرحله حتما کمک لازم داشتم) ولی الان که گرم شده میشه با حوله آوردش بیرون.

الان با خوندن بی قراری هاشون این حس رو داری نوبت ب گل پسر خودت برسه چ شود🤕🤕 من چندروزه سینمو میار ...

دختر من خیلی وابستس شبا با اینکه اذیت میشم اما خودمم وابسته شدم بیاد بغلم شیر بخوره من اگه از شیر بگیرم احساس میکنم از لحاظ روحی یکم اذیت شم.

[QUOTE=138955173]ملکا برای بعضی دندوناش تب میکرد برای بعضی نمیکرد ولی درهرصورت درمان تب رو ک همه بلدن من برای تب تا س ...[/QUOTE دختر من برای هیچ کدوم از دندوناش تب نکرد اصلا اذیت نکرد یه دفعه میدیدم چند تا داره با هم در میاد.

من دخترمو اول تو تشت میزاشتم بازی میکرد منم میشستم ولی از قسمت سر شستن بدش میومد کم کم اب میریختم یا میگفتن بالا رو نگاه کن بعد اب میریختم اما الان دیگه تو تشت نمیره دمپایی میپوشه میچرخه اب بازی میکنه منم میسورم دیگه موهاشم خب بیشتر شده شستنش سخت تر شده بعضی موقع ها ام یکم داد میزنه که اب نریز اما در کل عاسق حموم. لباساشم بیرون میپوشونم.

من تا اطلاع ثانوی تنها نمیبرم توانشو هم ندارم با بدبختی سرشو میشوریم چون ی قطره آب بیاد رو چشماش دیوونه بازی درمیاره حموم رو دوست داره ولی بدش میاد آب از رو سرش بیاد تو صورتش

با حوله میارم بیرون تو حموم گناه داره مرطوبه گرمش میشه لباسا میچسبه بهش