2752
2734
وای نمیدونم چقدر خاطره برا تعریف کردن دارم،،،،،،یه توضیح کوتاه از دوران کودکیم بگم پدرم 3برادر و1 خو ...

وای مثه رمان ها بوده خونتون؟ میگم همه ی شما ۶تا دختر بین اون پسر عمه و عمو هاتون ازدواج کردید؟ ماله کدوم شهرید؟ وای دلم خواست. خوَش بحالتون 😔😔😔😔😔😥💖 دلم خواستتتت

از تحمل که گذشتم به تحمل خوردم... 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من يه بار رفتم از عابر بانك پول بگيرم.يه خانم قبل از من رفت و همش مشغول دكمه زدن و اينا بود. بعد از ٥ دقيقه برگشت منو نگاه كرد.گفتم كار نميكنه؟زنه با بي ادبى تمام برگشت گفت دستگاهه مادر ق... كار نميكنه و ...من از تعجب و ترس چشام گرد شده بود با دهن باز نگاش ميكردم.فورى از اونجا دور شدم. زنه بدجور جو گرفته بودتش. 

صبح بخیر.منه احمق موقع تصادف آبجیم اینا دامادمون بیهوش بود ولی حالش زیاد بد نبود رفتم مثل احمقا سرشو بوسیدم الان یادم میاد دلم میخاد برم بمیرم میگم نکنه به هوش بوده و متوجه اون حرکتم شده تازه ما اصلا دراون حد صمیمی نیستیم.خاک تو سر جوگیرم😰

طوری راجع به دیگران قضاوت نکنید که وقتی خلافش ثابت شد شرمنده شید😉
2731
صبح بخیر.منه احمق موقع تصادف آبجیم اینا دامادمون بیهوش بود ولی حالش زیاد بد نبود رفتم مثل احمقا سرشو ...

🤣🤣

اوه بعد دو سال دوباره سر زدم چه روزای گندی بود اون روزا چه حال خرابی داشتم حالام فرقی نکرده جز اینکه همه چیو میدونم
وای مثه رمان ها بوده خونتون؟ میگم همه ی شما ۶تا دختر بین اون پسر عمه و عمو هاتون ازدواج کردید؟ ماله ...

ممنون که خوندی،،،3تامون ازدواج فامیلی داشتیم منم باپسر عموم که تقریبا اختلاف سنی زیادی داشتم ازدواج کردم،الان دیگه اون باغ تقسیم شده بین ورثه  وهرکدوم به بچه هاشون دادن،دیوارکشی  شده صفای قبل ونداره،شمال  چالوس  هستیم

اللهم عجل لولیک الفرج
عزیز دلم ❤خوشحالم خوشت اومده😘

سلام هارلی من هر روز میام چندتاش رو میخونم انرژی بگیرم . تایپیکات با حالن اما نمیدونم چرا نمیتونم با پروفایلت ارتباط برقرار کنم راستش میترسم ازش   

خدای مهربونم  به تو قرصه دلم                                             لطفا تاپیک کتاب من رو تگ کنین متشکرم 🌱🌸
سلام هارلی من هر روز میام چندتاش رو میخونم انرژی بگیرم . تایپیکات با حالن اما نمیدونم چرا نمیتونم با ...

فداتم که 

یه دختره بیچارست 😜😜😜😅😅😅

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

خودم جو گیر هستم گاهی کارهایی که میکنم که بعدا نمیدونم فازم چی بوده!

ولی جو گیر تر از بعضی کاربرهای اینجا من ندیدم.یکی داره درد دل میکنه از شوهرش و خانواده خودش می ناله اون وسط داستان تعریف کردن یک جمله کوچیک کوچیک از خواهر شوهرش میگه یک عده هجوم میارن کل مشکل رو ول میکنن شروع میکنن به فحش دادن به خواهر شوهر بدبخت! 

یا یکی داستان زندگی داره میگه به جز اون کارگاههای حقیقت یاب زرنگ که نمیدونم چرا زرنگیشون رو برای زندگی خودشون استفاده نمیکنن هی میارن پارزیت میدن یا زشت تز از اون میرن گزارش میزنن! بابا اصلا شماها راست میگین طرف داره داستان میگه و واقعی نیست ماها یک عده ادم دوست داریم بشینیم قصه بخونیم به شما ربطی نداره دوست نداری نخون برو بیرون از تاپیک! یکم رفتار تو محیط اجتماعی رو یاد بگیرین

کافیه داستان زندگی سخت یا عمناک باشه یک عده میان میگن ما یک هفته است داریم برای استارتر گریه میکنیم و خون به دلمون شده و فلان و بیسار اینام عجیب جوگیر هستن شروع میگن فحش و نفرین به ادم بدهای داستان

خلاصه اینجا برای خودش سیرکی هست

ممنون که خوندی،،،3تامون ازدواج فامیلی داشتیم منم باپسر عموم که تقریبا اختلاف سنی زیادی داشتم ازدواج ...

آخی دلم گرفت. اما چه ذوقی داشتم وقتی خوندمش. عینه توی رمان ها بود. ایشالا ک خوشبخت باشید دوست جونم 😍💖💖💖💖

از تحمل که گذشتم به تحمل خوردم... 
2706