631
44

دوست نازنینم یادمه پارسال بود که خونه ی دوستم که شوهر کرده بود دعوت شدیم برای شام حدود ۸ نفر بودیم سر سفره و شام و اینا.... و هر کی یه چیزی میگفت از خاطراتی که با هم ساخته بودیم میگفتیم و همین چیزا این 😞

یهو یکی از دوستام کاسه ماستو ورداشت 

چپش کرد  تو سر خودش😖

ما هممون چند لحظه تعجب کردیم نگاش میکردیم یهو دیدیم گفت

اینم خاطره شد 😕😂😂درسته خاطرررره شد 

واقعا خاطره شد ولی قیافه ما رو تصور کنید .یعنی تو زندگیم از این جو گیر تر ندیده بودم 😂😂😂😂

تاریخ فراموش نخواهر کرد😆😆😆

(••سوگلی السََََلطنه بانویِِاَََولِِدَََربار♡••) انقدر سوگول صدام کردین که یکی اینجا سوگل صدام میکنه حس میکنم اشتباه تایپ کرده😅 

نَعلت بتو که تو هیچکدوم از تاپیکات هیچی ندارم بگم😂

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینکه میگن از بین n میلیون اسپرم تو برنده ی مسابقه شدی یه دروغه...اصل قضیه اینه که n میلیون اسپرم توی طفلک رو هل دادن جلو که خودشون نجات پیدا کنن.
678
ووووایییییییی خدایااااا چقد خندیدمممم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بخدا قسم میخورم من در حد مرگ تا صبحش خندیدم اصلا باورمون نمیشد 😂😂😂😂

(••سوگلی السََََلطنه بانویِِاَََولِِدَََربار♡••) انقدر سوگول صدام کردین که یکی اینجا سوگل صدام میکنه حس میکنم اشتباه تایپ کرده😅 

آره عزیزم،هرررووووزززز و همه جا!!!

ولی جوگیر تر از شوهرم ندیدم😐😐😑😑

جلو خونوادش قشنگ یال درمیاره،شیر میشه

گاها شیت میشه😑

خدایا...میدونم که میبینی...سپردم بخودت🙏🏻/فدرا_فرشته سابق
636
نَعلت بتو که تو هیچکدوم از تاپیکات هیچی ندارم بگم😂

پاریس 😂😂😂

آقا یعنی تا حالا جوگیر نشدی دختر؟؟؟

تو عروسی یکی از آشناهامون   دوست خانوادگیشونو از یه شهر دیگه دعوت کرده بودن و آقاهه خیلی سنگین رنگین نشسته بود 😐  آهنگ بندری که شروع شد 😆  یهو پاشد نمیدونم چش شد 😓 شروع کرد  کل بدنشو میلرزوند 😲😲😲😲  میگم کل بدنش  دقیقا مث مرغ پرکنده بالا پایین میپرید   تازه اول آهنگم بود هیچکی وسط نبود 😆😆😆 بعد دیگه شلوغ شد اومد نشست فهمید چکار کرده 😂😂😂

آی ناری ناری ناری    ناری ناری ناری   سر ناسازگاری با من آواره داری  
675

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂وای چه باحال 

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فال میگرفتم همانا حضرت حافظ فرمودند:  خوشا مردی که خانومش تو باشی 😆😜بیا😒حافظم فهمید، نیمه ی گور به گور شده عزیز خبر مرگت😬حلواتو بخورم😐 هر جا هستی پاشو بیا دیگه 😠😤👊راستی تولدمم نزدیکه 😌 سر راه خواستی بیای😆کیک و کادو به همراه گل 🌹💍و شیرینی یادت نره😐بله همینه که هست 😠دیر اومدی زود نخواه برو😒😂
ووووایییییییی خدایااااا چقد خندیدمممم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

چرا من حس خوبی بهــــت دارم ؟!😐😐😐😐😐

زن ها از عادی شدن، تکراری شدن، از مثل روز اول نبودن می ترسند! زن ها را مثل روز اول دوست بدارید.

اره عزیزم پری شب خونه یکی از جاریام بودیم بعد یه جاری دیگه دارم وقتی شوهرش یه کاری براش بکنه که خوشحال باشه دیگه سر از پا نمیشناسه وسط مجلس یهو بلند شد رفت از سر تا پای مادرشوهر و گرفت به ماچ و بوسه کردن بی مقدمه هاا   هفته پیشم عکس مادرشوهر پدرشوهرو گداشته بود رو پرو فایلش همه علامت تعجب بودیم حالا شوهرش چه امتیازی بهش داده خدا میدونه خخخخخ این همون جاریمه که میخواد سر به تنه هیچ کس نباشه

من عروسی خواهرم خیلی جوگیر شده بودم 

کلا تو اسمونا سیر میکردم

بعد دوستمم تنهایی بدون خانوادش همراه من اومده بود عروسی نسبت بهش احساس مسئولیت داشتم

تو سالن اخرش که تموم شده بود عروسی

پاکت پول هدیشو داد بهم

منم تعععارف جر وا جر میکردم که نههههه اصلاااااا تو تنهایی پا شدی اومدی مهمان ویژه ای هدیتو اصلا قبول نمیکنم ناراحت میشم بخدا و....

خلاصه به زور دوستم پاکتو گذاشت تو دستم

منم جلو روی خودش درشو باز کردم شمردم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بعد بردم دادم مامانم که بعدن بده خواهرم

چه خوش گفت گارفیلد پاکزاد به کاربران خویش:هر کی از من بدش میاد بگه تا منم ازش بدم بیاد....والا بقران گرفتاری شدیمااااا🤕
612