2737
2739

یه دفعه هم خواهر شوهرم داشت از شوهرش جدا میشد منم جلوی مادر شوهرم و شوهرم عین ابر بهار گریه میکردم میگفتم من دلم برای فلانی(شوهرش) تنگ میشه. حالا همه ازش شاکی بوتن. ولی پسر خیلی خوبیه دلم می‌سوخت براش‌. 

مشاوره و صدور انواع بیمه نامه. سوالات بیمه ای خود را اینجا بپرسید. تلفن تماس: 88963153https://www.ninisite.com/discussion/topic/3055379/سوالات-بیمه-ای-خود-را-اینجا-بپرسید?postId=99230054
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
تنگ میشه😲😲😲😲😲

متوجه نشدم منظورتو عزیزم

مشاوره و صدور انواع بیمه نامه. سوالات بیمه ای خود را اینجا بپرسید. تلفن تماس: 88963153https://www.ninisite.com/discussion/topic/3055379/سوالات-بیمه-ای-خود-را-اینجا-بپرسید?postId=99230054
شوهردوستم  میخواست کلاس بزاره  به  جای  او  مای گاد   گفت  & ...

اصلا خيلي از نيتيوها همون اوه ماي گاش يا اوه ماي گادنس رو ميگن ولي براي ما ايرانيا يه جوريه گفتنش همون ماي گاد خيلي بهتره 😄😄

2738
خانما من يه چيزي تعريف كنم براتون  درد ناااااااك  تو يوني درس روانشناسي كودكان استثنا ...

فک کنم همسرم همکلاسیتون بوده

چون تعریف کرد سر کلاسشون یه بار این اتفاق افتاده

میشه واسه صاحب خونه شدنم یه صلوات بفرستین؟😊😙🏡
بابای منم خیلی زود جوگیر میشه.مثلا چند سال پیش به مدت یه هفته رفته بود چین از فرداش که اومد رفت کلاس ...

الهی ... چه باحاله بابات

خدای مهربونم  به تو قرصه دلم                                             لطفا تاپیک کتاب من رو تگ کنین متشکرم 🌱🌸
سوگل توروووووو خدااااااا پست جدید بزن. خفن مثه همیشه . بره تو پر بازدیدا برند جانم .😍😍😍😍

عزیز دلمی امشب میزنم بره یا نه رو نمیدونم بیا بخندیم گلی😍😍😍😍😍😍😍 

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
دوره سرت بگردممممم عشقه مهربونم 

خدانکنه الان زدم یه تاپیکی بیا 😅😍😘

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
2706