2703
2553

دوست نازنینم یادمه پارسال بود که خونه ی دوستم که شوهر کرده بود دعوت شدیم برای شام حدود ۸ نفر بودیم سر سفره و شام و اینا.... و هر کی یه چیزی میگفت از خاطراتی که با هم ساخته بودیم میگفتیم و همین چیزا این 😞

یهو یکی از دوستام کاسه ماستو ورداشت 

چپش کرد  تو سر خودش😖

ما هممون چند لحظه تعجب کردیم نگاش میکردیم یهو دیدیم گفت

اینم خاطره شد 😕😂😂درسته خاطرررره شد 

واقعا خاطره شد ولی قیافه ما رو تصور کنید .یعنی تو زندگیم از این جو گیر تر ندیده بودم 😂😂😂😂

تاریخ فراموش نخواهر کرد😆😆😆

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ووووایییییییی خدایااااا چقد خندیدمممم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بخدا قسم میخورم من در حد مرگ تا صبحش خندیدم اصلا باورمون نمیشد 😂😂😂😂

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
2714

آره عزیزم،هرررووووزززز و همه جا!!!

ولی جوگیر تر از شوهرم ندیدم😐😐😑😑

جلو خونوادش قشنگ یال درمیاره،شیر میشه

گاها شیت میشه😑

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
نَعلت بتو که تو هیچکدوم از تاپیکات هیچی ندارم بگم😂

پاریس 😂😂😂

آقا یعنی تا حالا جوگیر نشدی دختر؟؟؟

تو عروسی یکی از آشناهامون   دوست خانوادگیشونو از یه شهر دیگه دعوت کرده بودن و آقاهه خیلی سنگین رنگین نشسته بود 😐  آهنگ بندری که شروع شد 😆  یهو پاشد نمیدونم چش شد 😓 شروع کرد  کل بدنشو میلرزوند 😲😲😲😲  میگم کل بدنش  دقیقا مث مرغ پرکنده بالا پایین میپرید   تازه اول آهنگم بود هیچکی وسط نبود 😆😆😆 بعد دیگه شلوغ شد اومد نشست فهمید چکار کرده 😂😂😂

بدبختی اینجاست که خوشبختی اونجاست   
2706