2777
2789
عنوان

جاریم دوسه هفته س مادرش فوت شده، من فردا میرم خونه مادر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1481 بازدید | 66 پست

خونه مادرشوهر ارایش غلیط میکنین مگه؟

یه ارایش ساده با لباس ساده

بار الها...❤ از کوی تو بیرون نرود پای خیالم...نکند فرق به حالم چه بخوانی چه برانی..چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی...نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی...❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اون الان از لحاظ روحی ضربه بدی خورده شما هم بخاطر انسان دوستیتون بهتر لباس مناسب نه مشکی بپوشین با یه ارایش ملایم و ساده این دوران برای اون میگزره در اصل شما بخودتون احترام میزارین

نمیشه شادی کردنتو بذاری خونتون ؟

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

لباس تیره بپوش و حتمااا ی سر بهش بزن

بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم🦄🌌..  یعنی میشه منم ی روزی تاپیک بارداری بزنم😔 بگم خدایا شکرت منم مامان شدم ،بگم ویار دارم حالم بده،بگم امروز تکون خوردناشو حس کردم،بگم شبا اذیتم خوابم نمیبره،بگم منتظر به دنیا اومدنشم...بگم شبا تا صبح گریه میکنه خواب ندارم...اگه امضام رو خوندی برای حاجتم ی صلوات میفرستی😉 

هنوز چهلم مادرش نشده عزیزم

داغ مادر سنگینه باید باهاش همدرد باشی

دلداری بهش بدی  آرومش کنی 

اون الان روحش آزرده هست

با مرگ مادرش هنوز کنار نیومده

آرایش غلیظ و لباس شاد وقتی میدونی جاریت میاد

اونم وقتی عزاداره نهایت بیشعوری هست

🪽تیه کال🤍 ما لرا نمیگیم ببعی تو بازیگوشی د ررر 😒میگیم ای جونوم کر کلاش به دست کله فر خدا نترس😌😍                                                                             

رنگ لباس کرمی

رژ جیغ

تونستی موهاتم رنگ بزار

چ سوالیه

حداقل ب احترام جاریت باید یکم رعایت کنی دیگه 

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
2801