2733
2734

دوستان گرامی دوران مدرسه که با دیدن یک عدد پسر جوگیر شده

و یهو دیدی یکی زدن تو سرت اصن هنوز ک هنوزه درکشون نکردم

یه صلوات براکارکردن داداشم وکارپیداکردن همه بیکاراوظهورآقاامام زمان(عج)بفرستین 😙😙😙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ترجمشو چیکار کردین پس؟؟؟😂😂

خب بلدنبودم که ترجمه کنم که .رفتم دادم به یه مترجم تا ترجمش کنه.بعد کلی پول ترجمه ازم گرفت.منم بعد بردم دادم دست رییسم.کلا آدم کچل بشه اما جوگیرنشه

پنج سال پبیش سر سفره عقد جوگیر شدم شیخ داشت خطبه میخوند یهو وسطش بلند گفتم با اجازه بزرگترا بله 😓😓😓

😀 عاغا من به یه نتیجه ای رسیدم !            این ما نیستیم که داریم زندگی می کنیم این زندگیه که داره مارو... 😣😣
2731

خوبه كه من مامانم معلم ابتدايي بود روز معلم يكي از شاگرداش يه جعبه دستمال كاغذي كادو كرده بود اورده بود 😂😂 هنوز قيافه مامانم وقتي كادوش رو ديد يادمه

أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ

خانما من يه چيزي تعريف كنم براتون 

درد ناااااااك 

تو يوني درس روانشناسي كودكان استثنايي رو  داشتيم بعد رسيديم به علل عقب ماندگي هاي مادرزادي 

كلاسم حدود 50 نفر پسر و دختر بوديم  

بحثمون با چنتا سوال مربوط و نامربوط كشيده شد سمت مواد تشكيل دهنده  مني مرد...

يعني با عرض معذرت همون ماده اي كه بعد ارضاء از ا.ل.ت. مرد بيرون مياد 

ديگه ما دختراي كلاس به حد كافي معذب بوديم سر اين بحثا بعد 

استاده داشت توضيح ميداد كه فلان  درصد از اين ماده قنده، اينقدر فلانه و....

بعد توضيح داد كه در صد قند يا يه ماده ديگه  بيشتره 

خدا سركسي  نياره يه دخترخانمي خيلي جدي  برگشت گفت 

استاد ببخشيد ولي چرا طعمش اينقدر شوره پس؟؟؟؟؟؟

الان يادم .ميفته تنم ميلرزه 

شوهردوستم  میخواست کلاس بزاره  به  جای  او  مای گاد   گفت  & ...

سلام عزیزم او مای گاش هم درسته.تو صحبت های غیر رسمی ازش استفاده میکنن.دیکشنری رو چک کنین این اصطلاح وجود داره

من کلا خیلی کم صحبتم و محتاط ی روز کل خونواده مادریم خونه ی ما دعوت بودن داشتیم راجع به سفر و اینکه ...

وای لبخند ...این چه حرفی بود زدی چرا یاد حموم افتادی اخه

برای همسایه ات نور آرزو کن بیشک حوالیت روشنتر میشود 
عه سگول تویی😍 تو که رفته بودی  چه خوب شد اومدی عسیسم دلم واست تنگ شده بود😍

الان فحش دادی ؟

خدای مهربونم  به تو قرصه دلم                                             لطفا تاپیک کتاب من رو تگ کنین متشکرم 🌱🌸

سلام ،13سال پیش گواهینامه رانندگی گرفتم سرهنگ محمودی نامی بود فوق العاده سخت گیر قیافه خشن چاق شکم گنده سیاه یعنی مینشست جلو از ترس رد میشدی من وهمه اونایی که رد میشدن پشت سرس بد میگفتیم بعد از رد شدنمون ،بار سوم خیلی تمرین کردم قبول شدم حالا دونفر قبل من تو ماشینمون رد شدن پیاده شدن ،منم دپرس بعد قبولی از خوشحالی گفتم اخ جون محمودی خیکییییی قبول شدم

اللهم عجل لولیک الفرج
یه سر پسر عمم رفته بوده بازار بعد برگشتنی زنش زنگ میزنه یه بسته مای بیبی بخر واسه بچه بعد اینم یه ب ...

کودک دروون پسر  عمت  هنوز فعاااااله😂😂😂😂

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂