2737
2739
عنوان

در مورد خواهرم هم فکری بدید؟؟؟؟؟؟؟؟

2752 بازدید | 130 پست
سلام دوستان
خواهرم 9 سال که با یه اقا پسری دوسته عاشقش اونم همین طور ولی این اقا هم زمان به جز خواهر من با کسای دیگه هم هست خواهر فهمید طرف به غلط کردن افتاد اونم انقدر مغرور و غد هست که به زبان نیاورد

منظقش اینه که هنوز باهات ازدواج کردم که به تو تعهد داشته باشم مجردم میتونم هر کاری بکنم حالا این اقا داره میخواد خواستگاری خواهرم شک داره میگه ازدواج کردیم اگه دوباره رفت چی؟

خود پسر میگه به جز دختر تو زندگی من زیاد بود من امدم تو رو انتخاب کردم اگر رفتم با این اون واسه این بوده که تو زندگی چشم سیر باشه سراغ کسی نرم

حالا شما ها ازدواج کردید و تجربه دارید چقدر حرف این اقا رو قبول دارید؟
هر چند حال و روز زمین و زمان بد است یک تکه از بهشت در اغوش مشهد است حتی اگر به اخر خط هم رسیده ای انجا برای عشق شروعی مجدد است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
پیره خیلی پرو تشریف داره.یعنی چی تعدی نسبت به هم نداریم!این یعنی پسره هیچ علاقه ای به خواهرت نداره.اینو حاطزرم قسم بخورم.اگر دوستش داشت حتی لحظه ای نمیتونست فکر دختره دیگه های هم بکنه.همین لحظه باید همه چی رو تموم کنه.معلومه پسره هوس بازیه و 100 در صد بعدا تو زندگی اینکارارو ادامه میده.واگه خواهرت اعتراض کرد اون موقع دیگه حتما میخاد بگه به تو مربوط نیست!!!!!!!
الهي و ربي من لي غيرك
2740
خواهرم خیلی گله کل خانواده پسر رو اسمش قسم میخورن

نه دیگه ماهک جون خواهر من حق نداره این کار و بکنه................
هر چند حال و روز زمین و زمان بد است یک تکه از بهشت در اغوش مشهد است حتی اگر به اخر خط هم رسیده ای انجا برای عشق شروعی مجدد است.
نگار جون منم بهش پیشنهاد دادم بره مشاوره دو تا راه حل میده به درد بخوره
ورونیکا جون اگه براش راحت بود تا حالا تمام میکرد لابد سخته که تاپیک زدم
2706