2733
2734
عنوان

در مورد خواهرم هم فکری بدید؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2752 بازدید | 130 پست
و این هم مطمءن باش که همین علاقه ای هم که خواهرت الان بش داره بعدا تو زندگی به تنفر تبدیل میشه چون از کاراش خسته میشه و واقعا ازش زده میشه.خواهش میکنم کمکش کن همین الان تمومش کنه
الهي و ربي من لي غيرك
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینا رو خودش شب بیاد بخونه تا عقلش کار کنه
هر چند حال و روز زمین و زمان بد است یک تکه از بهشت در اغوش مشهد است حتی اگر به اخر خط هم رسیده ای انجا برای عشق شروعی مجدد است.
بهش بگو فقط نه سال از زندگیت رو به پاش گذاشتی بعد که باهاش ازدواج کردی و کل زندگیت رو سوزوند چی؟!!!!
یه جایی خونده بودم که وقتی یه نفر زیادی عاشق یه نفر باشه بیشتر از این که بگه دوستت دارم میگه مواظب خودت باش!!!
2731
الهی قربونتتتتتتت برم ورونیکا منم میخوام کمکش کنم ولی همش تردید داره همش میترسه یه کاری بکنه بعدها پشیمون بشه
هر چند حال و روز زمین و زمان بد است یک تکه از بهشت در اغوش مشهد است حتی اگر به اخر خط هم رسیده ای انجا برای عشق شروعی مجدد است.
اصلا حرفش قابل قبول نیست...

تو رو خدا جلوی خواهرت رو بگیر نذار با یه آدم هوس باز همه امید و آینده اش رو به باد بده... تعهد از عشق میاد وگرنه ازدواج کردن و نکردن به صرف یه خطبه عقد اصلا اهمیتی نداره .....
دلتون برامون تنگ شد بياييد به اين آدرس اينستا گرام 00sarabanoo00
2740
مطمئن باش بعد از ازدواج هم خیانت میکنه .شک نکن.دوست صمیمی خودم همچین وضعیتی مثل خواهر شما داشت بیچاره الان دوراز جون به غلط کردن افتاده بعد از ازدواجش مثل چی پشیمونه.شوهرش هر روز با یکیه میگه مهم این که زنم تویی او نا رو فقط واسه خوشگذرونی میخوام
دارای یک همسر تمام عیار :))))
خواهر 27 پسر 31
رابطه خوبی داره کلا پسر اخلاقش خوبه فقط این جوری هست

خواهر دیشب میگفت ادم قبل ازدواج با چند نفر باشه بهتره از اینه که بعد ازدواج باشه ولی من بهش گفت عادت میکنه بعد از ازدواجم این کار میکنه
گلدونه جون این اقا وقیحانه به خواهرت میگه من با دخترای دیگه دوست میشم واصلا خجالت نمیکشه این دوست داشتن نیست که ادم با این کاراش طرف مقابلش رو عذاب بده واز کارش هم پشیمون نیست داره خواهرت رو میپیچونه و با دیگران حالش رو میبره
واییییییییی حالم بد میشه

به خدا خواهر من یه خانمهههههههههههههه حالا نه که خواهر خودم هست ولی از خانمی هیچی کم نداره
گلدونه جان پسری که تو دوستی نتونه جلوی خودش بگیره
و به یک نفر پای بند بمونه
مطمئن باش بعد از ازدواج هم همین کارو میکنه

وقتی به یه نفر ول ازدواج میدی کــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه حتما نباید صیغه عربی بینشون بخونن
یعنی این دو نفر به هم پای بندن
اگه یکیشون خیانت کنه تمومه
به خواهرت بگوووووووووووووووووو الان گریه کنی خیلی بهتره
تا مثل دوست مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن با یه بچه برگردی و گریه کنی همین اتفاق براش افتاد

Daisypath Anniversary tickers همسرم دوست دارم .... میدانم دوستم داری .... دوست داشتنی های ما تا ابد ادامه دارد.
ووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای چه قدر خواهرت ساده هست

Daisypath Anniversary tickers همسرم دوست دارم .... میدانم دوستم داری .... دوست داشتنی های ما تا ابد ادامه دارد.
2706