2752
2734
عنوان

در مورد خواهرم هم فکری بدید؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2752 بازدید | 130 پست
گلدونه چرا همچین حقی نداره!اتفاقا باید حتما بهش بگه که اگه تعهدی نیست پس حتما منم میتونم برم هر غلطی مبخام بکنم دیگه!و ببینه پسره چی میگه!!!!!

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهي و ربي من لي غيرك
حالا نگید من چه اسکلی ام ها؟!!!! میگم برم مشاور که بعدها هی به خودش نگه شاید اینطور نبوده بگذارید منطقی و کاملا از دلش بیرون بره .....آخه واقعا هم نه سال زمان زیادی!!
فرهنگ یعنی به خودت اجازه ندی هر حرفی رو هرجایی بزنی حتی تو محیط مجازی....
2731
من اصلا حرف این آقا رو قبول ندارم
و عمراااااااااااااا با همچین مردی که اینقدر راحت از خیانت حرف می زنه و توجیه اش می کنه ازدواج می کردم. عزیزم حتی بعد از ازدواج این عشق و علاقه طرفین هست که باعث میشه نسبت به هم تعهد داشته باشند،خطبه عقد فقط یک سری تعهدات رو قانونی میکنه وگرنه باعث عشق و علاقه و عدم خیانت نمی شه...
ببخشیدها خیلی مسخرست که خواهرت حرفهاش رو باور کنه و باهاش ازدواج کنه. اون پسره دیگه چقدر روش زیاده که میگه من بین همه تو رو انتخواب کردم ...
یه جایی خونده بودم که وقتی یه نفر زیادی عاشق یه نفر باشه بیشتر از این که بگه دوستت دارم میگه مواظب خودت باش!!!
دقیقا نمیتونه میگه من 9 سال همه چیزم به پای این ادم گذاشتم براش خیلیییییییییییییییییییییی سخته
هر چند حال و روز زمین و زمان بد است یک تکه از بهشت در اغوش مشهد است حتی اگر به اخر خط هم رسیده ای انجا برای عشق شروعی مجدد است.
به نظر من اصلا نیاز به مشاوره رفتن هم نداره، مطمین باش تو زندگی هم خیانت میکنه، شک نکن. همین الان تمومش کنه به نفعشه، شوهر من اهل این کارا نبود اما تو زندگی خیانت کرد و منو داغون کرد، الانم میخوام ازش با یه بچه جدا بشم، به خواهرت بگو این عاقبت رو دوست داره؟ اگر این عاقبت رو دوست داره با این پسر ازدواج کنه چون چیزی غیر از این در انتظارش نیست عزیزم
مخالفم صد در صد.
از کجا معلوم همین حرفا رو به دخترای دیگه نزده؟ اینقدر پرروه که باز هم می خواد بیاد خواستگاری؟؟؟ بعدان اگه با این دخترا نبود با بقیه سر و سری ایجاد خواهد کرد. (البته به احتمال زیاد)
ان مع العسر یسرا، فان مع العسر یسرا
عزیزم شوهر من که خیلی پسر خوبی بود و خجالتی و کلاً با خدا و از این حرفا الان بعد از پنج سال زندگی با همکار خانموش شبا اس مس بازی می کنه حالا وای به حال خواهر شما - قیدش و بزنه بهتره تا یه عمر بپای شوهرش باشه
دیشب میگفت باهاش تموم کردم بعد چند سال دیدم ازدواج کرده و خوب و راحت بدون هیچ مشکلی داره زندگی میکنه اون وقت هی به خودم میگم کاش صبر کرده بودم
هر چند حال و روز زمین و زمان بد است یک تکه از بهشت در اغوش مشهد است حتی اگر به اخر خط هم رسیده ای انجا برای عشق شروعی مجدد است.
2706