2752
2734
عنوان

در مورد خواهرم هم فکری بدید؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2752 بازدید | 130 پست
نه اتفاقا اصلا پسر در مورد این قضیه صحبت نمیکنه میگم بدم میاد در مورد این چیزها صحبت بشه خواهر یه موقع های که یاد این مسائل میفته بهش میگه
هر چند حال و روز زمین و زمان بد است یک تکه از بهشت در اغوش مشهد است حتی اگر به اخر خط هم رسیده ای انجا برای عشق شروعی مجدد است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابا این خیلی پرروئه برگشته گفته میخوام چشم و دلم سیر بشه!!!

خوب برو با یکی مثل خودت ازدواج کن که اونم موردهای مختلف رو امتحان کرده باشه و چشم و دلش سیر باشه !
*فراز و شیب بیابان عشق دام بلاست***کجاست شیردلی کز بلا نپرهیزد*
حتما باید یه وقت مشاوره براش بگیرم خیلی داره عذاب میکشه
هر چند حال و روز زمین و زمان بد است یک تکه از بهشت در اغوش مشهد است حتی اگر به اخر خط هم رسیده ای انجا برای عشق شروعی مجدد است.
2731
گلدونه جون چرا خواهرت اینو در نظر نمگیره .ایا ندیده اطرافش خونواده هایی که با هم خوب و خوشن ولی خانومه بعد مدتی میفهمه که به به شوهرش همزمان با چند نفر دیگه ارتباط داره.چرا در نظر نمیگیره که اونا از اول خوب بودن اینطور شدن اینکه از اولش این مدلی بوده بعدش دیگه چی میشه ؟ اونم وقتی خواهرت میدونه موضوع از چه قراره حکایت اینه که خودتو دستی دستی بندازی تو چاهی که نشه ازش بیرون اومد
زندگی داره به ما لبخنــــــــــــــــــــــــــــــــد میزنه

Lilypie Maternity tickers

بنظر من که تعهد باید تو هر زمانی وجود داشته باش چه ازدواج چه قبلش اگه با خواهرتون بوده دلیل نداشته همزمان با کسی دیگه باشه پس بدونه که بعد ازدواج هم همینطوره ....این آقا تعهد ندارههههههههههه
از خواهر شما مطمئن بوده هر غلطی دلش خواسته کرده با خودش هم گفته یه دختر با شرایط عالی واسه ازدواج دارم خیالم راحته
خواهرت نباید بیشتر از این سادگی کنه
*فراز و شیب بیابان عشق دام بلاست***کجاست شیردلی کز بلا نپرهیزد*
وای کفر ادم در میاد.مغزت مترکه . مگه ادم قحطی اومده برا خواهرت؟ مگه قراره نسل مردا منقرض بشه که ناراحته( که ایشالله منقرض بشه) بابا بگو تو به هم بزن بعدش توکلت به خدا باشه .یه ادم درست و درمون سر راهت بذاره که خودت باورت نشه
زندگی داره به ما لبخنــــــــــــــــــــــــــــــــد میزنه

Lilypie Maternity tickers