2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ساعت سه بیدار شدم و دیگه خوابم نبرد 🤦🏻‍♀️

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 

خدا سلامتی بده به گل پسرت من بعد نماز صبح دیگه نمیخوابم معمولا بیدار میمونم

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

دارم این لیستو انجام میدم🦧

خوندن۱۰۰استغفرالله ربی واتوب الیه :

خواندن ۱زیارت عاشورا :🫀

خواندن ۱۰۰سوره توحید :

خواندن ۱۰۰۰استغفرالله :

خواندن ۱۰سوره توحید:🫀

خواندن ۱ایت الکرسی :🫀

خوندن۱۰۰۰ ذکر یاالله :

خواندن سوره یاسین :

۲خواندن سوره ضحی :🫀

خوندن۵۱۱۰ذکر یاخالق:

خواندن سوره واقعه:🫀

خوندن دعای نادعلی :🫀

خوندن ۱۰۰ذکر غریق :

خوندن دعای معراج :🫀

خواندن سوره عبس :🫀

خوندن دعای فرج :🫀

نماز صبح : پ❎

نماز ظهر عصر :پ❎

نماز مغرب عشا :پ❎

-۲۳اردبیهشت ۱۴۰۳-

دارم این لیستو انجام میدم🦧 خوندن۱۰۰استغفرالله ربی واتوب الیه : خواندن ۱زیارت عاشورا :🫀 خواندن ۱ ...

هر روز؟؟ خیلی زمانبر به نظر میرسه و خیلی هم قشنگ

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 
دختر منم سرما خورده بود الان یکم بهتر شده امشب از شیر گرفتمش حالم بده استرس دارم میترسم آخه هنوز ۱۸ ...

عزیزم وقتی مریض هست از شیر نگیرش بدنش ضعیف میشه، شیر مادر سیستم ایمنی و قوی میکنه، ‌کاش بعد واکسن از شیر میگرفتی... تا اگه خدایی نکرده بعد واکسن تب و بیقراری داشت، اذیت نشه

2706