2737
2739
عنوان

خانمای سر زبون دار کمکم کنید لطفا😉موضوع:خواهرشوهر😕

| مشاهده متن کامل بحث + 1221 بازدید | 82 پست
😂😂😂دمت گرم ..با حال بود .جواباتون و حفظ میکنم شبی یکیشو بهش پاتک میزنم

هر هشت ساعت یکی عزیزم.😊😊😆😆😆تا قشنگ اثر کنه.😀😀😀

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

بهش بگو نه شبیه مامانشه نه باباش شبیه عمه اشه. واسه چی داری خودتو اذیت میکنی دختر خوب؟

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هشت سالتونه مگه ؟؟؟شما مادر سه تا بچه ای چه اهمیتی داره این حرفا

برام اهمیت نداره.فقط میخوام روشو زمین بندازم.پاشو از گلیمش دراز تر نکنه.چون میگه من اگه بچه های برادرام به داداشام نرن اصلا دوستشون ندارم.انگار واسه من مهمه بچه هامو دوست داره یا نه.

💞بارانم💞شرمنده ام که بی تو نفس میکشم هنوز😢
2731
بگو قیافه مهم نیست  پیشونی نوشت مهمه که دعا میکنم حتما مثل شوهرم باشه تا زن و زندگی خوبی نصیبش ...

دمت گرم. جواب خوبی بود.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
بگو جای شکرش باقیه واقعا باید سوربدیم بچه هام به خودمو باباشه رفتن انقدر که دعاکردم به عمه شون نرن خ ...

😂😂😂اره دقیقا..مرسی

2738
همون جمله ی معروف یادم اومد  یکی دیگه زاییده ، یکی دیگه خرجشو میده این خواهرشوهره داره این وسط ...

واقعا...گل گفتی

برام اهمیت نداره.فقط میخوام روشو زمین بندازم.پاشو از گلیمش دراز تر نکنه.چون میگه من اگه بچه های براد ...

شوخی کرده احتمالا، من عمه نیستم ولی میگن عمه برادرزاده شو خیلی دوست داره.شماهم زیاد سخت نگیر.

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
میوه به تخمش میره حسنی به باباش 😂😂😂😂 مگه مهمه؟ ؟؟؟ اصل سلامتیشه و تربیتش که مسلما انقدر توانمند ...

مرسی گلم.ممنونم از تبریکت.اره باید با خنده ردش کنم

2706