2733
2734
عنوان

خانمای سر زبون دار کمکم کنید لطفا😉موضوع:خواهرشوهر😕

| مشاهده متن کامل بحث + 1219 بازدید | 82 پست
😂😂😂😂 بگو خب بچه یا پدرش میره یا به مادرش.حالا شکر خدا که به لمه ش نرفته!!!😆😆😂😂😂

😁😁😁😁😁😁😁

🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر من عالم و آدم ميگفتن شبيه خودته حتي خواهرشوهرم.مادر شوهرم ميگفت نه شكلش معلوم نيست شبيه كيه.ول كن خواهر من.بذار بگه.بخدا من اصلا برام فرقي نداره.اتفاقا دوست داشتم چشم و ابروش شبيه باباش باشه

2728

بگو جای شکرش باقیه واقعا باید سوربدیم بچه هام به خودمو باباشه رفتن انقدر که دعاکردم به عمه شون نرن خوشحالم عمیقا😄😝

اونی که میگه خواستن توانستن است یا ساقیش خوبه یاپارتیش والاااا😕
😂😂😂😂 بگو خب بچه یا پدرش میره یا به مادرش.حالا شکر خدا که به لمه ش نرفته!!!😆😆😂😂😂

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
2738
بگو قیافه مهم نیست  پیشونی نوشت مهمه که دعا میکنم حتما مثل شوهرم باشه تا زن و زندگی خوبی نصیبش ...

استارتر یا واقعا جواب نده و موضوع به این بی اهمیتی رو بولد نکن یا این جوابو بگو 😁

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
داداش داری؟  مثلا بگو این داداشت رو بگو مثلا بگو حسین کوچولو خوبه به دایی و مامانش رفته

عزیزم داداش ندارم.سر پسر اولمم همین مسخره بازی رو در اورد هی اسم پسرم و به اسم شوهرم +کوچولو صدا میزد ..منم تا میدیدمش حرف خودش و تکرار کردم و میگفت مثلا علی کوچولو بزرگ شده؟؟تا دمش و گذاشت رو کولش.الان باز داره تکرار میکنه

💞بارانم💞شرمنده ام که بی تو نفس میکشم هنوز😢

میوه به تخمش میره حسنی به باباش 😂😂😂😂

مگه مهمه؟ ؟؟؟ اصل سلامتیشه و تربیتش که مسلما انقدر توانمند هستی که سومی رو آوردی. تبریک میگم و هم آرزوی سلامتی براتون میکنم. 

اونا هم بزار انقدر بگن تا خسته شن.  

شما هم همین مثل رو با افتخار بگو بهشون و نزار حساسیت باعث خراب شدن رابطتون بشه

یا واقعا جواب نده و موضوع به این بی اهمیتی رو بولد نکن یا این جوابو بگو 😁

اره جواب با حالی دادی شب اگه اومد و گفت حتما همین حرف و میزنم

💞بارانم💞شرمنده ام که بی تو نفس میکشم هنوز😢
2706