2733
2734
عنوان

خانمای سر زبون دار کمکم کنید لطفا😉موضوع:خواهرشوهر😕

| مشاهده متن کامل بحث + 1219 بازدید | 82 پست

[QUOTE=49967414]نه بابا دعوا نمیشه بعد اگه ناراحت شد باز بهش بگه وا شوخی کردم واسه همین چیزاته که میگم حالا بچه نیار ...[/QUOTE

واااای نگو 😅😅😅 همین الان شما میگی من میترسم چه برسه خودم بخوام چنین موقعیتی ایجاد کنم. من واقعا برام مهمه کسی ازم ناراحت نشه و دشمنی و کدورت ایجاد نشه. یعنی ترجیح میدم موضوعی که راحت میشه حل کرد رو چند لایه و پیچیده نکنم

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
موافقم. والا به خدا اینا مهم نیست. بچه یا به مامانش میره یا باباش یا عمه یا خاله یا دایی یا عمو یا ع ...

والا..از این حرفای خاله زنکی و اون چی گفت این چی جواب داد و چی شد و نشد متنفرم😁😁

#محسن_شکاری 🖤🖤 #Mohsenshekari 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=49967414]نه بابا دعوا نمیشه بعد اگه ناراحت شد باز بهش بگه وا شوخی کردم واسه همین چیزاته که می ...

خدا منو دیده بهم خواهر شوهر نداده😁😁😁😁😁شوخی کردم البته من زبون باز هستم ولی نیش زن نیستم من مادر شوهرم پنج تا عروس داره منو به دو اسم صدا میکنه گاهی سوگولی گاهی عروس شیرین زبونم به جون خودم راست میگم هااا☺☺☺☺☺☺☺

فدای دو دلبرم ❤دخترم  و💙پسرم
خوش به حالت که با اینکه مادر سه تا بچه ای که یکیشون نوزاده ..وقت داری بیای برای همچین موضوع حیاتی تا ...

عزیزم من نگفتم بی زبونم...مرسی از شما هم که وقت داشتی بیای نظرتو بگی...

💞بارانم💞شرمنده ام که بی تو نفس میکشم هنوز😢
2731
اگ من باشم عزیزم ک رک میگم  جدی؟؟؟ داداشت ک میگه آبجیم همش میگه هر سه تا بچه شکل زنت شدن!! چ ...

راست میگی.یه بار باید جلو شوهرم همین حرف و بهش بزنم.ممنونم.

عزیزم  قدم گل پسرت مبارک باشه  انشالله زیر سایه  شما وپدرش  بزرگ بشه وسعادتمند ب ...

سلام ممنونم عزیزم لطف داری

2738