2737
2734
عنوان

خانمای سر زبون دار کمکم کنید لطفا😉موضوع:خواهرشوهر😕

| مشاهده متن کامل بحث + 1219 بازدید | 82 پست

به نطرم به روت نیار یکم میخواد رو اعصابت راه بره😁تو بیخیال باشه خیلی ریلکسسسسسسس بذار با آرامش تو ماتحتش بسوزه😒

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نیازی نیست هیچی بگی اصلا عکس العملی جز یه لبخند نداشته باش چون خودش که میدونه شبیه شماست همین بسشه ...

😃اره راست میگه به خدا من اصلا برام مهم نیست چون باباشم قشنگه ولی زورم میاد از حرفش.

💞بارانم💞شرمنده ام که بی تو نفس میکشم هنوز😢
2728
بگو قیافه مهم نیست  پیشونی نوشت مهمه که دعا میکنم حتما مثل شوهرم باشه تا زن و زندگی خوبی نصیبش ...

عالی بود...حتما بهش میگم

بهترین جواب اینه عهههههه راست میگی؟همه میگن شکل خودته ولی تو اینجوری میگی من خیلی خوشحال میشم ...

ایول ..اینم عالی بود..مرسی گلم

2738
عزیزم داداش ندارم.سر پسر اولمم همین مسخره بازی رو در اورد هی اسم پسرم و به اسم شوهرم +کوچولو صدا میز ...

بنظر من اینبار گفت با شوخی بگو خوبه به باباش رفته به عمه اش نرفته

یبار دهنش رو گل بگیر 

و قسم به نور،وقتی از زخم هایت وارد میشود،تا غم در آغوشت نگیرد...
وای ول کنید توروخدا این چیزای پیش پاافتاده رو.. بگو باشه اون دوتا شبیه منن این یکی از خدامه شبیه شوه ...

به خدا من اصلا برام مهم نیست قیافش به کی بره ولی بحث خواهرشوهره و پوز زنی😉

😂😂😂😂 بگو خب بچه یا پدرش میره یا به مادرش.حالا شکر خدا که به لمه ش نرفته!!!😆😆😂😂😂

😂😂😂دمت گرم ..با حال بود .جواباتون و حفظ میکنم شبی یکیشو بهش پاتک میزنم

2706