2703
2553

سلام خواهرا.من به تازگی زایمان کردم.به مشکل خنده داری برخوردم خواستم باشما در میون بزارم میخوام روی خواهرشوهرو زمین بندازم.

قضیه از این قراره که این گل پسرم فرزند سوم منه.روزی که از بیمارستان اومدم خواهر شوهرم پسرم و دید و به شوهرم گفت بازم که این بچت شبیه خانمته(البته با خنده).و گفت هر سه تا بچه هات به زنت رفتن.گذشت و هر روز میومد خونمون تا اینکه دو سه روزه که جدی جدی جلو من داره میگه پسرت مثل شوهرته.منم گفتم نه مثل منه.گفت اگه اینم مثل تو بشه خودم و میکشم.گفتم پس از الان خودتو بکش.

تا اینکه دیشب اسم پسرم و به اسم شوهرم +کوچولو ،مثلا علی کوچولو (اسم شوهرم).صدا میکرد.من هنوز عکس العمل نشون ندادم و با خنده رد میکنم و گفتم باعث افتخارمه مثل شوهرم باشه.

ولی اصل قضیه اینجاست که شوهرم میگفت تو اتاق به من میگفت که هر سه تا بچه هات مثل زنتن.ولی نمیدونم مرض داره جلو من میاد این جوری میگه....😕😕😕

حالا میخوام یه جوابی بهش بدم خودش و بزنه کنار....

ممنونم.ببخشید طولانی شد.

💞بارانم💞شرمنده ام که بی تو نفس میکشم هنوز😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بگو قیافه مهم نیست 

پیشونی نوشت مهمه که دعا میکنم حتما مثل شوهرم باشه تا زن و زندگی خوبی نصیبش بشه  

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
2714
بگو قیافه مهم نیست  پیشونی نوشت مهمه که دعا میکنم حتما مثل شوهرم باشه تا زن و زندگی خوبی نصیبش ...

احسنت چه جوابی 

🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

بهترین جواب اینه

عهههههه راست میگی؟همه میگن شکل خودته ولی تو اینجوری میگی من خیلی خوشحال میشم چون شکل عشقمه چه خوبه آدم چنتا کپی از عشقش جلوی چشمش باشه

خدا قسمتت کنه عزیزم😌

ز دشمنان برند شکایت به دوستان                       چون دوست دشمن است ، شکایت کجا بریم ؟
2706