2733
2734
عنوان

💪کالری شماری دسته جمعی چاقها و لاغرها شعبه ۳

| مشاهده متن کامل بحث + 167253 بازدید | 21932 پست
فدات بشم 😘😘

خدانکنه گلم😘

وای من دیروز با پدرم رفتیم استان مرکزی خودمون اصفهانیم یادم رفت ک بابام گفت کیف پولمو بیار بردارم ببرم وسط راه فهمیدیم بابامم‌پول نقد تو جیبش فقط ۲۰ تومن بود دیگه تا عصر اونجا کار داشتیم ۱۲ تومن گاز زدیم ۶ تومنم پنیر خریدیم با نون..من دیروز نونم ب ۹ کف دس رسید😥 با ۸۰۲ بستم ولی خب دیروز همونا داشتیم بخوریم 

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
خدانکنه گلم😘 وای من دیروز با پدرم رفتیم استان مرکزی خودمون اصفهانیم یادم رفت ک بابام گفت کیف پولمو ...

آخییی الهی بمیرم 🤗🤗

عیب نداره عزیزم، واسه همه پیش میاد دیگه، چه اشکالی داره. عوضش امروز نون کمتر بخور

اتفاقا نون پنیر از خیلی غذاها سالم‌تره 😉😉😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ناشتا: یک لیوان خاکشیر با آب گرم و یک قاشق مرباخوری عسل

صبحانه: ۱۲۰ گرم دل و جگر کبابی + ۲۸ گرم سنگک

یک فنجان قهوه اسپرسو تلخ + یک قاشق مرباخوری عسل

۳۲۴ کالری

الانم دارم میرم باشگاه، امروز روز پائه. بیچاره‌ام 😁😁😁

2742
آخییی الهی بمیرم 🤗🤗 عیب نداره عزیزم، واسه همه پیش میاد دیگه، چه اشکالی داره. عوضش امروز نون کمتر ...

اره ولی براب شکم خوب نیس😂امروز نون نمیخورم جبران شه جاتون خالی برف میاد اش رشته داریم

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

سلااااام کالریم تاالان60 با یه دمنوش.

من درگیر خونه تکونی هستم ولی هستم باهاتون😊 

اون دوسه روز که خودمو ول کردم کارخودشو کرد یبوست شدم 😖 دمنوش سنا خوردم الان. 

مامانِ نامی🙍‍♂️
سلام اريانا جون چطوري ؟ جشن چطور بود خوش گذشت؟

سلام عشقم قربونت خوبم تو خوبی؟ 

آره خداروشکررر خیلی خوب بود خیلی خوش گذشت ، با اینکه کلی حرص خوردم و استرس داشتم ولی خوب بود 😍😍😍

حالا عکسای هنرنماییم و میزارم 😁

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
نه من تبریزم عزیزم حسابی برف باریده هوا عالیههه جاتون خالی 

وااای شیدا اتفاقا شوهر منم بخاطر کارش دیروز اومده تبریز ، الان زنگ زدم گفت برفه فعلا کارش رو هواست ...

هنوز میباره؟ خیلی باریده؟

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
2740
آریانا جون بیا بابا دلتنگتیم. بدون تو که تاپیک صفا نداره ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

قربونت برم عزیزم لطف داری 😘😘😘

از امروز دیگه پیشتونم ان شاءالله ...

سلام بچه ها؟؟ صبح زیباتون بخیرباشه من این چندروزمهمون داشتم نتونستم بیام سایت مامانم بهم گفت ازاو ...

سلام عزیزم 

حتماااا لاغر شدی گلم 😍😍😍

قربونت برم عزیزم ممنون 😘😘😘😘😘😘

ان شاءالله دختر گلت و عروس کنی 😍😍😍

همش کار خودمه 😝😝😝 بجز کیکه 

من از صبح فقط یه قاشق الویه خوردم با دو تا نون تارت 

من از صبح فقط یه قاشق الویه خوردم با دو تا نون تارت 

اریانا جوووونی خیلی با سلیقه ای خانمی 

انشالله دومادی بریا جان 😘😘😘😘

2706