2733
2734
عنوان

💪کالری شماری دسته جمعی چاقها و لاغرها شعبه ۳

| مشاهده متن کامل بحث + 167275 بازدید | 21932 پست
وأي خدا😁😁😁 منم شوهرم گاهي كه خيلي خستس از أين تيكه ها ميپرونه  وقتي ميگه امر ديگ ...

زهرا بيچاره شوهر من همه كار ميكنه من پريودم ديروز جارو برقي كشيد كل خونه رو تميز كرد و طي زد حموم و دستشويي رو هم تميز شست فقط ظرف نميشوره خوشش نمياد خيلي كمك ميكنه خداروشكر 😁 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها؟؟

صبح زیباتون بخیرباشه

من این چندروزمهمون داشتم نتونستم بیام سایت

مامانم بهم گفت ازاون باری که دیدمت لاغرترشدی یعنی ۳ماه پیش

منم خییلی خوشحال شدم

آریاناجون جشن دندونی بردیاجون مباااارکش باشه

انشالله برادامادیش

خدوندا‌:آرامشی عطافرماتابپذیرم آنچه راک نمیتوانم تغییردهم شهامتی تاتغییردهم آنچه راک میتوانم ودانشی که تفاوت این دورابدانم آمییییین
2731

سلام به همه خ انمای خوشگل 

کالری که  امروز در نظر گرفتم ۷۶۱

صبونه ۴کف نان لو اش+۱ دونه تخم مر غ ابپز  

ناهار ۵قاشق ماکارونی + ۱ لیوان ماست کم چرب 

میان وعده صب و بعد از ظهر یه دونه نان سوخاری 

شام دوعدد بیسگوییت ساقه طلایی

از صب یه ساعت پیاده روی و نیم ساعت ایروبیک داشتم 

کم نکردم 

همتونو میبوسم انشالله هفته ی خوبی داشته باشید 😘😘😘

من رونام نصف شده شکمم تازه ۳ سانت کوچیک شده😑مچ دسامم ک از اول ۱۲ سانت بود  

نگران نباش شکمتم کوچیک میشه، حالا من خیلی دوست دارم پاهام لاغر بشه

مربی‌مون میگه سه تا چیزه که باعث بزرگ موندن شکم میشه، استرس زیاد، خواب کم، خوردن مواد قندی زیاد (کربوهیدرات زیاد)

نگران نباش شکمتم کوچیک میشه، حالا من خیلی دوست دارم پاهام لاغر بشه مربی‌مون میگه سه تا چیزه که باعث ...

استرس خیلیییییییییییی دارم

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
وااای چه بد عزیزم. به خدا من این‌ور اون‌ور می‌خوندم جدی نمیگرفتم وقتی مربی‌مون گفت دیگه. باورم شد

اره کاش اجیم زودتر شوهرش طلاقش بده تا استرسم تموم شه دعا کن

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
با استرس تو که چیزی درست نمیشه. ایشالله اگه باعث خوشبختی‌اش میشه این اتفاق بیافتد😪

ممنون عزیز دلم‌مچکرم

2706