2752
2734
عنوان

از شوق کربلا خوابم نمیبره....💚

| مشاهده متن کامل بحث + 825 بازدید | 122 پست
روحم یاتاقان زده .... دلم هدیه میخواد  نیاز دارم تا ضریح ابلفضل بکسلم کنن

اگه بکسلت کردن بچمو ب یادت بیار

دعا کن من بتونم کاره درستو انجام بدم

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دوم خرداد بکسلم می‌کنن آویزون ضریح شدم همتونو یاد می کنم  فقط بزار دستم برسه به لوسترای عباس

بچم مشکل داره

کاش میشد ببرم اونجا پیش ضریح بگم خوبش کن تا ببرمش💔

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

منم برا بار دوم که میخواستم برم کربلا یه حسی داشتم خیلی عالی قلبم به شدت میزد 

اولین بار اون موقع رفتم کنار ضریح با صدای بند فقط جیغ میزدم حسیییییین ‌....

چه حس خوبی داشتم انگار تو عرش بودم بوسیدم ضریح رو نماز خوندم ...

بعد از اون هم دوبار دیگه اومدم اما  هیچ وقت اون حس رو تجربه نکردم

❤❤❤
جدا قبه اباعبدالله رو هرچه سریعتر براتون تجویز می کنم بیا و اگر درست نشد به من بدو بیراه بگو 

نمیتونمچجور بیام خودش باید ببرتم💔ک دوسم نداره انگار

منم برا بار دوم که میخواستم برم کربلا یه حسی داشتم خیلی عالی قلبم به شدت میزد  اولین بار اون م ...

وای 😍با این تفاوت که من هربار میرم دوبار قلبم به تپش میوفته یه بار اولین لحظه دیدن ورودی و گنبد ابلفضل یه بارم وقت خروج از مرز عراق ...خدا دویمو به سر هیچ عاشقی نیاره...

2706