2733
2734
عنوان

یه خواستگار دارم

235 بازدید | 13 پست

یه نفری از فامیل دور هست ، هنوز جلو نیومدن ، برادر عروس خالم هست ، داره از همسرش جدا میشه ، منم قبلا یبار ازدج داشتم ‌. من ۲۷ سالمه . ازدواجم سه ماه بیشتر نبود چون زودتر جداشدم . اما این طرف فکنم ۷ ساله ک متاهله و میگن بخاطر این ک زنش بچدار نمیشه توافقی جدا میشن . هم این ک زنش اذیتش میکرده خیلی . من عکس اینستاشو دیدم قیافش معمولی بود ، خونواده عروس خالمم پدرمادرش اینارو میشناسم خیلی ادمای خوبین . اما پسررو ندیدم . خالم ب مامانم میگفته ک عروسش تو خونشون ینی مادرش اینا باهم میگفتن ک میخوان منو بگیرن برا پسرشون . من از طلاقم ده ساله میگذره . این مدت دوتا دوستی ک بشدت اذیت شدم داشتم . و حتی چهارساله ک دیگ ب هیچکی دل نبستم . اصلا یطوری ام حس میکنم طلسمم کردن . حتی حرف اینا شده من یجوری شدم همش انگاری وابستم ب خونوادم ، و حس حال مسئولیت زندگی ندارم . اصلا حرصم گرفته میگم چرا هرکی طلاق بگیره رو بمن میان نسبت میدن . مگه هرکی جدا شده قرار بایکی ک جدا شده باشه . من نامزد اولمو دوست نداشتم ، و گفتم دیگ کسی دوس نداشته باشم ازدج نمیکنم . نمیدونم چیکار کنم از طرفی میگم این هنوز جدا نشده چ زود فکر ازدواج کردنه . از طرفی میگم اینا زنو ب چشم کلفت میبینن ک بیارن خونه . وگرنه مگه دونفر فقط چون جدا شدن قرار بهم بیان . پس این وسط شخصیت و اخلاق و احساسات چی . از طرفی چون فامیلن احساس معذب بودن دارم ، بنظرتون من سخت میگیرم یا چی . پسره مهندس عمران هست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا اجازه نده بهت نزدیک شه  هنوز طلاق نگرفته به فکر ازدواج مجدد؟؟؟ سم خالصه

خودش میگن در جریان نیست ، اما خونواده عروس خالم بهم میگفتن و عروس خالمم ب خالم گفته ک بنظرت قبول میکنه ینی من . نمیدونم اصلا بهشون چی بگم اگه بمن گفتن . 

2731

الانه کلی راه برا بچه دار شدن هست یعنی حاضره زنشو طلاق بده بره یکی دیگه بگیره ولی دوا درمون نکنه

بعدم اینکه همه میگن مشکل از زن بوده و بساز نبوده و خیانت کرده و فلان ولی در نهایت باید از خود زنه سوال کنی 

بعدم به نظر من بد نیست کسی که مطلقس با مطلقه ازدواج کنه چون شرایط همو درک میکنن مخالفت ها و حرف و حدیث دیگه پیش نمیاد 

دو ساعت پیش تو یه تاپیکی خانم میگفت بعد یه بچه دو ماهه مادر شوهرم مخ شوهرمو میشوره که اینو طلاق بده این قبلا طلاق گرفته بود تو پسر بودی و فلان 

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
الانه کلی راه برا بچه دار شدن هست یعنی حاضره زنشو طلاق بده بره یکی دیگه بگیره ولی دوا درمون نکنه بع ...

شنیدم کلی رفتن برا درمان اینا . نمیدونم مشکل اصلیشون چی بوده . میگن زنش نذاشته دوسال بیاد خونه پدرمادرش پسررو . البته راس میگی هرکی بد طرفشو میگه . من اخه سه ماه زندگی کردم کلا اما این ۷ سال . فکر این ک چندین سال باهم بودن هم اذیتم میکنه 

ببین ندید میگم ردش کن بهت قول میدم خودشون انقدر اون زن بدبخت و اذیت کردن زنه داره میره و الانم برای سوزوندن اون سریع میخوان فردا اونو طلاق دادن تو رو بگیره که اونو بچزونه من که جات باشم تا ۱۰۰ سالگی بدون شوهر میمونم ولی به همچین موردی جواب مثبت نمیدم 

درخواست دوستی رد میکنم 
خودش میگن در جریان نیست ، اما خونواده عروس خالم بهم میگفتن و عروس خالمم ب خالم گفته ک بنظرت قبول میک ...

عزیزم واقعا نمیدونی جواب منفی باید بدی؟؟کی تو این دوره زمونه بچه دار نمیشه مگه ۵۰ سال پیشه انقدر علم پیشرفت کرده که دیگه زن نازا نداریم اینا فقط میخوان عروسشون و بچزونن تو رو هم بدجوری پشیمونذمیکنن از این وصلت 

درخواست دوستی رد میکنم 
شنیدم کلی رفتن برا درمان اینا . نمیدونم مشکل اصلیشون چی بوده . میگن زنش نذاشته دوسال بیاد خونه پدرما ...

به نظرم زنه بی دلیل نمیذاره این رفتو‌امدو کم کنه و قطع کنه 

بعدم همین که تقصیر نیومدن گردن عروس میندازن معلومه از کدوم قماشن 

مرد بخواد قایمکی به ننه باباش سر میزنه نیاز به اجازه زنش نیست 

ولی در کل حتما اگر جدی شد از زنش سوال کن 

بعدم خب بنده خدا تو جامعه ای زندگی میکنیم که تعداد سالهای زندگی فرقی نداره میگن طرف مطلقس دیگه ...

بعدم الان اون یارو میتونه راحت بره مجردشم بگیره ماشاالله مجرد این مدلی کم نداریم ولی خب این مسئله که بعدا میکوبن سر زن مطلقه بودنشو بیشتر برا خانوما ازار دهندس 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
به نظرم زنه بی دلیل نمیذاره این رفتو‌امدو کم کنه و قطع کنه  بعدم همین که تقصیر نیومدن گردن عرو ...

راست میگی ها. بنظرم باید یه تحقیق حسابی از زنش بکنم . نمیتونم تو ازدج دومم دیگ ریسک کنم . ولی میدونی اصلا تو حس حال ازدواج نیستم . اونم این مدلی . من میگم دو نفر دوست باشن یمدت بعد . اینم ک فامیله بخوام بحرفم صد نفر زوم میکنن رو رابطم و یجوری اصلا معذب میشم فرداهم حرفم بشه ، پیش خونواده عروس خالم بد میشم . موندم از چ راهی برم

راست میگی ها. بنظرم باید یه تحقیق حسابی از زنش بکنم . نمیتونم تو ازدج دومم دیگ ریسک کنم . ولی میدونی ...

اره خب ولی دوستی ها هم اصلا به جای خوبی نمیرسن یه وقتایی طرف بعد دو سال ۴ سال میذاره میره ...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
راست میگی ها. بنظرم باید یه تحقیق حسابی از زنش بکنم . نمیتونم تو ازدج دومم دیگ ریسک کنم . ولی میدونی ...

دوستی هم بدرد نمیخوره مهم اینه شناخت کافی از اون فرد و خانوادش داشته باشید ۵۰درصد خود فرد ۵۰درصد خانوادش در زندگی تاهلی موثرند هردو به یک اندازه و رضایت خانواده بسیار مهمه هم دختر هم پسر

دختره بچه نمی آورده تنها بهونشون همینه با مردی که وفادار نیست ازدواج نکن انشالله قسمتت یه مرد بهتر

یه چیزی بگم دروغ میگن من خودم خیلی اطرافم خانمایی که مشکل نازایی دارن دیدم چون خودمم قبلا این مشکل رو داشتم اکثرا چون همسرشون خسیسه پول نمیدادن تا کارای درمانی رو انجام بدن و حتی بخاطر اینکه پول خرج ای وی اف میکردن کتک میخوردن حتی یکی شوهرش اینقد کتکش زد که بچش سقط شد

خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر هر چیزی بهم دادی لمس گرمای کوه شنیدن شرشر بارون نفس کشیدن روزای خوبی که داره میاد خدایا شکرت اگر اشک ریختم تو چشممو پاک کردی خدایا شکر اگر محتاج بودم تو بهم ثروت دادی اگر منتظر بودم تو منو به انتظارم رسوندی خدایا شکرت بخاطر روزای آروم و شاد حال عالی آدمای مهربون و یاری رسان حرفای درست و منطقی  کار و تلاش زیاد و پر برکت خدایا شکرت