2733
2739
عنوان

کوتاه ترین و بلندترین دوران عقد،مال کیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1841 بازدید | 128 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب چرا اينقدر عجله داشتن ؟؟

چمیدونم،مثلا طرف فامیل بود،البته ازاون فامیل دورا که فقط مادربزرگت خانواده اش رو میشناسه ومامانت هم از دورآشناست،دیگه گفتن خانواده خوبین،مامانمم گفت واسه چی صبر کنیم کشش بدیم،منم هرچی گفتم بزارید یه کم نامزد بمونن حداقل هموبشناسن کسی گوش نداد گفتن نه این چه حرفیه حالا همشون میگن کاش اونموقع اینکارو میکردیم

واسه دخترم هانا دعا کنید سالم به دنیا بیاد
2731
جالبه سخت نبود؟

ما قبلش با هم همکار بودیم یه شناخت کلی از هم داشتیم. سخت بود ولی الان که فکر میکنم با اخلاقی که خانواده ایشون و من داشتن اگه بیشتر از این میشد اصلا ازدواجی صورت نمیگرفت😆

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊
وای واقعا؟ 😯 دوست منم ۶ ساله عقده اخه خیلی سخته باهم عقد کردیم ولی اون هنوز نامزده 😐

نه بابا گفتم شوخی کردم مغز خر که نخورده بودم10سال عقد بمونم

پسرم دنیای منه😍
2740
وای آخی....چه هول هولکی...سختم هست 

بعدم داداشم لج کرده بود میخواست بره تایلند،دیگه بابا مامانه گفتن بشین سرجات زن بگیر😂یهویی اونم بعدچندسال که زن نمیخواست یهوقبول کرد،تااین مورد پیداشدو همه گفتن عالیه،ویکهفته بعدم ماه رمضون بود دیگه گفتن لفتش ندیم یهوعروسی بگیریم

واسه دخترم هانا دعا کنید سالم به دنیا بیاد
احتمالا کوتاه ترینش واسه منه من همون شب عروسی عقد کردم😂😂😂

چقدر خوب ...

حالا دوست عزیز من 

سه ماه عقد بود همه خندیدند چقدر زود رفته خونه ی بخت...

ای داد از این ادمای  بدبخت.

ادای 14000 صلوات به نیت کلیک کنید: سلامتی و پیروزی مدافعان حرم +آزاد سازی کامل کشورهای مظلوم 
2706