2752
2734
عنوان

کوتاه ترین و بلندترین دوران عقد،مال کیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1841 بازدید | 128 پست
من ک بشخصه از دوران عقد متنفرم  از وقتی ازدواج کردم واقعا خیلی ب ثبات رسیدم تو دوران عقد خ ...

وای ما عقد بودیم کلا باهم بودیم ولی خیلی سخت بود  همش دعوا 

دلم برای بچگیام خیلی تنگ شده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جدی؟کنار اومدن باهاش برات سخت نبود

نه بابا اخه من دوسال نامزد بودم عقد نمیکردم که بکارتمو حفظ کنم بذارم برای شب عروسی اگه عقد میکردم پیشش میخوابیدم شاید نمیتونستم ولی اینطوری شبا میومدم خونه خودمون میخوابیدم باخیال راحت

خدایا شکرت 

من 6ماه

بعضی حرفها را" نباید زد"                                                 بعضی حرفها را" نباید خورد"                                                       بیچاره دل چه میکشد                     میان این" زد "و" خورد"

ی نفرو میشناسم ۱۸سال عقد بود 

من صاحب اعمال خویشم،میراث‌دار کردارهای خویش،زاده اعمال خود،در پیوند با کردار خویش،و متکی بر اعمال خود می‌زیم،و هر فعلی که انجام می‌دهم،نیک یا بدمیراث آن به من می‌رسد
چ باحال ولی خوب الانم مثه عقدین دیگه نامزدی فرقی با عقد نداره که😆😉

اره میخوام لحظه سال تحویل عقد کنم😍

من مثل شاطر نونوا دارم تند تند تایپ میکنم شما اصله کاریو ول کردی داری امضامو میخونی?  
2706