2733
2739

سلام

لطفا در این ثواب عظیم مشارکت کنید .  

چه یک صلوات چه بیشتر بسم الله...

لطفا کامنت بگذارید حساب دستم باشه اجرتون با خدا و امامان بزرگوار  

ادای 14000 صلوات به نیت کلیک کنید: سلامتی و پیروزی مدافعان حرم +آزاد سازی کامل کشورهای مظلوم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببخشیدعزیزم  ولی من وقتی کشور خودم توش پر از ظلم و بیکاری و فقره بیشتر وظیفه خودم میدونم واسه کشور خودم ثواب جمع کنم  صلوات بفرستم عزیزم نیتت قبول باشه امیدوارم حاجت روا بشی

بالاخره من و عشقم هم مامان و بابا شدیم خداجونم هرکی ک ارزوشه کـ مامان و بابابشه رو بهش ی نگاهی بنداز..آمین
ببخشیدعزیزم  ولی من وقتی کشور خودم توش پر از ظلم و بیکاری و فقره بیشتر وظیفه خودم میدونم واسه ک ...

مگه ما انسان نیستیم 

انسانیت سرمون نمیشه 

چه حرفیه آخه

ان شالله هیچ کجا دنیا ظلم نباشه 

به امید روزی که همه در صلح باشن 

2738
حاجت روا شی من کشور خودم بیشتر نیاز داره بفرستم چراغی ک به خانه رواست به مسجد حرام است

دوستان مخالف نیتتون رو عوض کنید برای بچه دار شدن من صلوات بفرستین😁

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄

انسانیت فقط برای فلسطین و لبنان و سوریه است؟پولی که خرج این کشورها شده تو کشور خودمون خرج می‌شد گلستون میشد،فکر هم نمی‌کنم با صلوات مشکل حل شه،به فکر حل مسءله از ریشه و آگاه کردن اطرافیان باید باشیم

بسیار عالی من  ۲۰۰ 

ان شاءالله حاجت روا بشین

مَن جَاءَ بِالْحَسَنَةِ فَلَهُ عَشْرُ أَمْثَالِهَا ۖ وَمَن جَاءَ بِالسَّيِّئَةِ فَلَا يُجْزَىٰ إِلَّا مِثْلَهَا وَهُمْ لَا يُظْلَمُونَ.
دوستان مخالف نیتتون رو عوض کنید برای بچه دار شدن من صلوات بفرستین😁

چشم برای شما و سیستان بلوچستان میفرستم ک خیلی وقتا وضعشون از سوریه بدتر میشه انشالله خد ادامن همه ی مادرای منتظرو سبز کنه

2706