2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2018176 بازدید | 32928 پست

سلام مامانا،من دخترم رفلاکس داره،و چیزی که بیشتر اذیتم میکنه اینه که خیلی بی قراره و گریه میکنه،الان دو ماهشه صورتش جوش زده بنظرتون حساسیت ممکنه داشته باشه،شیر خشک کمکی هم بهش میدم

سلام خوبین هرکسی میتونه جوابمو بده 

من پسرم اسهال نیست 

ولی دیروز بهش گندم دادم از دیشب تا الان همه بدنش جوش زده همه جاش زده  قرمز الانم بی حال خابیده شیر نمخوره هیچی نمیخوره چن روز پیش اسهال داشت و تب برا دندونش دراومده ولی کسی اینجوری بوده؟؟

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره بهاره جون منم موافقم باهات.....دکتر منم گفته گردو و بادام اصلا نباید بدم.........به همین خاطر از ...

سلام عزیزم. توروخدا اگه هنوز عضونینی سایتی پیامم رو دیدی جواب بده بچتون خوب شد. دخترم ده ماهشه خیلی درگیرم. خیلی نگرانم 

2728
شبنم جان بی خودی عجله نکن من دقیقاً شرایطت رو درک میکنم چون خودم هم همین وضعیت رو داشتم هیچی نمیخورد ...

توروخدا به منم کمک کن من دخترم تازه 2هفته است رفته تو 4ماه 1هفته بود بعد شیر خوددن بیقراری میکرد هی به خودش میپیچیددل درد داشت نمیتونست بخوابه بردم دکتر گفت حساسیت داره به شیر خشک اخه دخترم شیر خشکیه شیرشو از اپتامیل معمولی کرد اپتامیل پپتی جونیور تا دادم تاثیر گذاشت و راحت خوابید و بیقرلری نکرد اما الان باز شروع شده تا شیر خشکشو میدم دوباره همون علائم میاد نمیدونم چکار کنم خسته شدم توروخدا هرکی اطلاعی داره کمکم کنه

یاس عزیز تو لبنیات رو از غذای خودت حذف کردی ولی عوضش داری به طور مستقیم لبنیات وارد بدن بچه ات میکنی ...

سلام ببخشید با اینکه میدونم خیلی سال گذشته و گل دخترتون خوب شده یه سوال دارم چون دقیقا شرایط دختر من و داره کی خوب شد دخترتون من چون خودم رژیم میگیرم خیلی سختمه دختر من ۶ ماهشه از ۳ ماهگی متوجه شد

بهار جون خواهش میکنم.........خوشحال میشم جواب بدم به سوالاتون..... 1-وزن گیری پسر من خدارو شکر بالا ...

سلام می‌دونم خیلی وقت گذته اگه فعال باشین میخواستم بدونم تا کی می‌رفتیم پیش این دکتر و است بثورات جلدی هم داشت پسرتون

میناز جان من هم خیلی دلم ماست و شیرینی خامه ای میخواد حالا یکی گفته تو شمال برام شیر گوسفندی گیر آور ...

سلام عزیزم ببخشید بچه های شما این حساسیت کی از روشون رفت؟

لطفا برای سلامتی عزیزام و مادر شدن آبجیم صلواتبفرستید
2738
توروخدا به منم کمک کن من دخترم تازه 2هفته است رفته تو 4ماه 1هفته بود بعد شیر خوددن بیقراری میکرد هی ...

سلام عزیزم پیامت تازه بدستم رسید. شاید کولیک داره وتاپایان چهارماهگی خوب میشه. 

دخترتون بهتر شد؟علایم دختر منم همینه

سلام عزیزم اره بهتره اون شبرم بهش نساخت الان بهش اپتامیل پپتی میدم هر 8ساعت شربت اندانسترون هر 12 ساعت شربت ضد اسید معده خوب خوب نشده ولی بهتر از قبله

سلام... خواهش میکنم جواب منو بدید. یه پسر ۴ ماهه دارم که همیشه مدفوعش بلغمی و کشداره گاهی هم بلغم بالا میاره، آزمایشاش دادم تو مدفوعش puscell و خون بود گاهی صورتش قرمز و مقداری دون دون میشه خودم رژیمم تقریبا به صورت کامل... حتی به آد هم حساسیت نشون میده