2733
2739
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2018168 بازدید | 32928 پست
سلام عذر میخوام دخترتون چه واکنش هایی داشت که آلرژی هنوز مونده ؟

الان ۷ سالش و ما تقریبا از ۴ سالگی راحت بودیم و رژیم نداشت . ولی هیچ وقت پروتین گاوی استفاده نکردیم . جز موارد مهمونی یا رستوران و متاسفانه مهد کودکش . از چند روز بعد تولد علائمش شروع شد که اول جوش های ریز بود و بعد از ۳ ماه که دکتر اولش فقط میگفت از لباسش هست تبدیل به زخمهای خیلی شدید به همراه خونریزی شده بود و مدفوع چسبناک . و البته دلدرد های شدید تا حدود ۱ سال . 

سلام عزیزم میشه بگی آخرسربرای مشکل بچه ت چیکارکردی؟خوب شد؟

سلام عزیزم.من از ۶ ماهگی شروع کردم به پسرم روزی یک سی سی زادیتن دادم.بعد ۱۰ روز خون داخل مدفوعش قطع شد.یه دوره ۵ ماهه بهش زادیتن دادم بعد قطع کردم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه کسی تو این تاپیک هست لطفا جواب مارم بده یا بیاین یه گروه تو تل جایی بزنیم شاید تجربه یکی بدرد یک ...

https://t.me/joinchat/EZHzRE5YMahGiUMRj5aVHA

خدایا دخترمو از شر رفلاکس و آلرژی نجات بده.برای محقق شدن آرزوم یدونه صلوات بفرستید😍
2731
خانمها کسی گروه تلگرامی مربوط به بچه های الرژیک سراغ نداره که بشه انلاین تبادل نظر کرد اینجا کسی نیس ...

https://t.me/joinchat/EZHzRE5YMahGiUMRj5aVHA

خدایا دخترمو از شر رفلاکس و آلرژی نجات بده.برای محقق شدن آرزوم یدونه صلوات بفرستید😍
۳ سال و خورده ای با این موضوع درگیر بودیم و خیلی چیزا وو رعایت کردیم و خداروشکر خوب شدیم که دوباره م ...

شما تاحالا حجامت آلرژی بردید؟چندتا از دوستان بردن بچه هاشون رو به بهبودن.منم هفته دیگه میبرم انشاالله.تاحالا کپسول پروبیوتیک فوراور رو استفاده کردید؟اونم برای رفلاکس و التهاب رودس و برای بچه های آلرژیک خیلی خوبه از اینم دوستان تو گروه آلرژی نتیجه گرفتن ک خودمم از امروز شروع کردم مصرفشو

سلام دوستان من دوقلو دارم یه دونه از قل ها ۱۰ روز شکمش سفت و رنگش سفید دکتر اطفالشون گفت باید ببری بیمارستان بردم گفتن حتما باید بستری بشه بررسی بشه ولی من چون به قل خونه بود قبول نکردم دیروز بردم پیش دکتر ناطقیان براش شیر خشک اپتامیل پپتی جنیور داده حالا زدم این نوشتن مال حساسیت گاوی ولی به من بیمارستان گفتن از کبدو کیسه صفرا برای کسی این اتفاق افتاده بچش اینجوری باشه ممنون میشم کمکم کنید

سلام دوستان من دوقلو دارم یه دونه از قل ها ۱۰ روز شکمش سفت و رنگش سفید دکتر اطفالشون گفت باید ببری ب ...

دوست عزیز من چون دخترم رو پیش دکتر ناطقیان بردم و به نظرم بیشتر کاسب اومدن تا پزشک . نمیدونم کدوم بیمارستان بردین ولی محض اطمینان به یه پزشک دیگه مراجعه کنید . گوارش اطفال 

2740

دختر من هفته دیگه سه ماهه میشه.از یکماه به بعد دکتر فهمید به پروتئین گاوی حساسیت داره چون اگزما گرفت و کولیک داشت که وقتی شیر خشک اچ آ دادم خوب شد خودمم دیگه شیر و لبنیات نمیخورم

دو ماه قبل هرماه یک کیلو اضافه شد ولی این ماه خودم که وزنش کردم تا الان همش ۴۰۰گرم اضافه شده از بس که بالا میاره

دکترش اصرار داشت که رفلاکس نداره دیگه چهارروز پیش اعصابم خورد شد بهش پیغام دادم گفت هرشب نصف ساشه اس امپرازول بهش بده.الان نمیدونم واقعا بهتر شده یا نه ولی به اون شدت شیر رو پس نمیده!

ببلاک اچ آ میدم.میخوام پپتی جونیور آپتامیل بگیرم.بنظرتون خوبه؟

پپتی تا ۱۸ میتونی بدی  من از ۳ ماه تا ۶ ناه پپتی جونیور دادم بعدش برطرف شد سوپرامیل میدم

دخترم نزدیک ۳ماهشه از یکماه و نیم دکتر فهمید به پروتئین گاوی حساسیت داره گفت شیر خشک اچ آ بده

خودمم دیگه شیر و لبنیات نمیخورم

دل درد و اگزما خوب شده ولی خیلی بالا میاره‌.پنج روزه اس امپرازول میدم میخوام شیر خشکو عوض کنم پپتی جونیور بگیرم .بنظرتون خوبه برای حساسیت و رفلاکسش؟

چون این ماه تا الان همش ۴۰۰ گرم اضافه شده هفته دیگه میشه سه ماهش.دو ماه قبل هرماه یک کیلو اضافه میشد

خانوما من بچم الرژی ب پروتیین گاوی داره کامل هم شیرخشکیع الان بیومیل سوی دادم دوروز مقعدش قرمزه ینی ...

بله ممکنه.در ظاهر اسمش حساسیت به پروتئین‌گاویه ولی دراصل حساسیت به خیلی چیزهاس متاسفانه