2737
2739
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2021000 بازدید | 32934 پست

سلام خانمها ,دختر منم الرژی به پروتیین گاوی داره یک ماه و نیمه تازه دوسه روزه متوجه شدم البته خودم متوجه شدم و شیر حذف کردم از رژیمم بعد هم که الان همه مواد غذایی حاوی پروتیین گاوی حذف کردم سوالم اینه باید سبزیجات و حبوباتم نخورم مثلا قرمه سبزی یا انواع اش بدون کشک هم ممنوعه ،فقط نون و مرغ باید بخورم ،در ضمن دخترم رفلاکس پنهان هم داره ،البته اونم کشف کردم چهار روز پیش دکتر بردم متوجه نشد مشکل دخترم چیه  .ممنون میشم به سوالم ج بدین 

به کجا چنین شتابان ؟!/به هرآن کجا که باشد /به جز این سرا سرایم ....
سلام خانمها ,دختر منم الرژی به پروتیین گاوی داره یک ماه و نیمه تازه دوسه روزه متوجه شدم البته خودم م ...

رفلاکس پنهان روچی جوری کشف کردی؟

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دخترم حساسیت به پروتئن گاوی داره دکتر بهش از سه هفته پیش شیر خشک پپتی جونیور داد از دیروز دوباره اسهاله و کلنم موکوس مدفوعش امروز از صب سه بار مدفوع کرده حجم مدفوعش کمه اما خیلی زور میزنه از چیخ به نظرتون دخترم شیر خودمو نمیخوره کمکی هم هنوز نمیخوره اما چند روزه سرش داغه و خیلی دست میبره تو دهنش ممکنه از دندون باشه؟ 

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگیم اکنون اورا حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام👣 ندیده دوستش دارم😍و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم  
رفلاکس پنهان روچی جوری کشف کردی؟

از رو علایمش،بی قراری شبانه روز،حالت کمانی به خودش میگرفت پشتش مدام به عقب میکشید،حالت ادامس جویدن ،فقط تو حالت ایستاده اروم میشد و...

2731

من رژیم پایه را گرفتم خدا را شکر علایم دخترم تقریبا از بین رفت هم شروع به وزن گیری کرد همه رفلاکسش خوب شد هم بی قراریش فقط مدفوعش سبز و بلغمی بود متاسفانه سه روزه روغن زیتون میریزم تو غذام از دیروز هم چای عطری خوردم علایم دخترم داره برمیگرده نمیدونم از زیتونه یا چای باید هر دو را حذف کنم فکر میکردم زیتون حساسیت نده ،راستی کسی بوده بچه اش به کدو سبز حساسیت داده باشه؟؟؟

خانمها کسی گروه تلگرامی مربوط به بچه های الرژیک سراغ نداره که بشه انلاین تبادل نظر کرد اینجا کسی نیست که ادم بتونه مشکلش بگه

واقعا دیگه کسی به این نایپیک سر نمیزنه؟برا رفلاکس دخترم بردم دکتر احمق براش قطره کلرید سدیم داد میگم رفلاکس چکار کنم میگه سرش بزار رو بالش بلند خوب میشه میخواستم خفه اش کنم همسرمم این دکتر به زور بردش دیگه عمرا ببره برا رفلاکس پنهان شماها چی میدین بچه ام عذاب میکشه

واقعا دیگه کسی به این نایپیک سر نمیزنه؟برا رفلاکس دخترم بردم دکتر احمق براش قطره کلرید سدیم داد میگم ...

سلام عزیزم پسر من هم رفلاکس و آلرژی داشت که خداروشکر خیلی بهتر شد.اول اس امپرازول میخورد بعد دیگه گیر نیومد کپسول لانزو رو باز میکردم نصف دونه هاشو بهش میدادم.قطره روت فلور و دایمیتیکون هم خورد

خدایا شکرت 
2740
شما وقتى اين شيرخشكو دادين همه ى علائمش از بين رفت؟ رفلاكسم داشت؟ من از بس رژيم سخت گرفتم خودم ٥-٦ ...

پپتی تا ۱۸ میتونی بدی 

من از ۳ ماه تا ۶ ناه پپتی جونیور دادم بعدش برطرف شد سوپرامیل میدم

سلام مامانا خوبین.

دخترم حساسیت داره به گلوتن و خیلی ازین موضوع ناراحتم.ده ماهشه و ۷.۵۰۰ وزنش.

کسی هست بچه اش خوب شده باشه بعد از یکی دوسال؟؟ممنونم ازتون

همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....

کسی هنوز تو این تاپیک هست؟😔

پسر منم به پروتئین سویا حساسیت داره 

من هیچی نمیتونم بخورم جز مرغ و سبزیجات دیگه واقعا کم اوردم

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

۳ سال و خورده ای با این موضوع درگیر بودیم و خیلی چیزا وو رعایت کردیم و خداروشکر خوب شدیم که دوباره متاسفانه تحت عنوان تب دوره ای برگشت و الان که ۷ سالشه خیلی چیزا رو نمیتونه بخوره . وقتی میبنم میان وعده نون تست رو با چای میخوره و هیچی نمیگه . یا تو سوپر مارکت به روی خودش نمیاره که خوراکی جدید دیده قلبم میخواد از جا کنده بشه . 😭😭😭😭

۳ سال و خورده ای با این موضوع درگیر بودیم و خیلی چیزا وو رعایت کردیم و خداروشکر خوب شدیم که دوباره م ...

سلام عذر میخوام دخترتون چه واکنش هایی داشت که آلرژی هنوز مونده ؟

زندگی دو روزه تمام تلاشتو بکن نذار آرزوهات بشن حسرت برات
کسی هنوز تو این تاپیک هست؟😔 پسر منم به پروتئین سویا حساسیت داره  من هیچی نمیتونم بخورم جز مر ...

اگه کسی تو این تاپیک هست لطفا جواب مارم بده یا بیاین یه گروه تو تل جایی بزنیم شاید تجربه یکی بدرد یکی دیگه بخوره لطفا

زندگی دو روزه تمام تلاشتو بکن نذار آرزوهات بشن حسرت برات
2706