2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2018168 بازدید | 32928 پست
شبنم جون شیر ببلاک شیر گاوه ولی چیزی که هست بچه های ما به یک نوع از پروتئین شیر گاو حساسیت دارن به اسم کازئین نه به کل شیر گاو. تو این نوع شیر خشک یا شیر خشک های مشابه این کازئین رو حذف میکنند به خاطر همین هم برای بچه ها مشکلی ایجاد نمی کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان زهرا و پویا اصلاً به این لبنیاتی ها اطمینان نکن ما یه لبنیاتی دم خونمونه هر موقع میریم سراغش میگیم شیر گوسفند داری میگه نه شیر این موقع سال نیست گوسفند ها شیر ندارن ولی ماست گوسفندی داره!!!!!!!!!!!!!!!!!! من نمیدونم گوسفندی که شیر نداره ماستش رو از کجا میارن؟ فقط از جایی تهیه کنید که خودشون بز و گوسفند داشته باشن و جلوی چشم خودتون بدوشن
سلام دختر من 3 ماهشه از سه هفته پیش تو مدفوعش خون بود بردم دکتر لبنیات رو کامل از غذام حذف کردم ولی مجبور شدم چون شیرم کمه بهش شیر خشک اس ام ا بدم الان خیلی تو مدفوعش خون هست چیکار کنم ....این خونریزی چه خطراتی داره ؟؟؟؟؟؟؟؟
@malile_quilling
2728
سلام بهار خانم فوق تخصص گوارش کودکان که کارش از بقیه بهتره و نوبت هم میده کی رو میشناسی برای هفته دیگه میخوام پسر برادرم 4 ماهشه یبوست داره ده روز و یا شاید بیشتر یکبار پی پی میکنه
2740
یاس جان البته اطلاعات بهار خیلی کاملتره . ولی پسر من هم همین طوره اینقدر زور میزنه و دست و پا میزنه که تا دفع کنه که پی پی هم بیشتر به رنگ قرمز میزد . به نظرم ببلاک طعمش بهتره و بهتر سیر میکنه . تو هم کلا باید لبنیات گاوی بگذاری کنار و هر چیزی که توش شیر گاو هست از شیرینی و بیسکوئیت بگیر با ماکارونی و پاستا ..... . ولی یاس جان حتما یه دکتر ببر کوچولوت رو .
شبنم جون دکتر فوق تخصص گوارش اطفال فعلا بهمون نوبت نداده ...اگه خون دفع نکنند زور زدنشون کم میشه گل پسر شما بهتره ؟ چند ماهشه؟چند ماهه رژیم هستی؟

راستی ماکارانی چرا نباید خورد؟
@malile_quilling
یاس عزیز تو لبنیات رو از غذای خودت حذف کردی ولی عوضش داری به طور مستقیم لبنیات وارد بدن بچه ات میکنی شیر خشکی که میدی شیر گاوه هر چیزی که شیر یا شیر خشک توش باشه برای خودت و بچه ات ممنوعه . شیر خشکش رو عوض کن و همونجور که بچه ها گفتن ببلاک اچ ای بهش بده. این خونریزی در حقیقت ناشی از زخمی هست که در روده بچه ایجاد میشه و اگر در دراز مدت ادامه پیدا کنه در درجه اول باعث کم خونی بچه میشه و عوارض دیگه ای هم داره. اینکه چند وقت باید قطع کنی بستگی به سن بچه و شدت حساسیتش داره. تقریباً 90% بچه ها تا یکسالگی خوب میشن ولی بقیه ممکنه تا دو یا سه سالگی هم حساسیتشون باقی بمونه