2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2018168 بازدید | 32928 پست
سلام بچه ها من تا صفحه600 خوندم و ار تجربه هاتون استفاده کردم... پسرم 45 روزشه و از 20 روزگی روی گون ...

سلام پسرتون خوب شد تقریبا یکسال میگزره چکار کردین از تجربه هاتون بگید پسر من چهارماهه است حساسیت داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام دخترم سه چهار روزه روی پوشکش لکه نارنجی میبینم  بعد الان چهار روزه که عمل دفع نداره و فقط ...

کم آبی داره شیردهی رو بیشتر کنید خونه رو خنک نگه دارید لباس زیاد بهش نپوشونید 

آب جوشیده خنک‌شده هم کم کم با قطره چکون یا سرنگ آنی‌این بهش بدید با مراقبت زیاد که خدای نکرده تو گلوش نپره

خدایا شکرت واسه همه چیز 
شما تاحالا حجامت آلرژی بردید؟چندتا از دوستان بردن بچه هاشون رو به بهبودن.منم هفته دیگه میبرم انشاالل ...

سلام شما کپسول پرویوتیک فور اور رو استفاده کردین؟ نتیجه داد؟

2738

سلام ، پسر منم حساسیت به پروتین گاوی داره و رفلاکس، من خیلی رعایت میکنم و خیلی چیزارو کامل حذف کردم ، یکم صبحانه برام سخت شده. خواستم بپرسم حلواشکری هم ضرر داره براشون؟؟

میشه برای مشکلم یه صلوات بفرستین؟! ممنونم💖

سلام دوستان عزیزم و مادران متفاوتی که بهشت خیلی زیر پاشونه ان شاالله . دختر من چهار ماهشه و حساس به پروتیین گاوی . از دو ماهگی شیر الکر دادم یه هفته هم اسهالش قطع شد هم گریه شدیدش بعد از یه هفته باز شیر خودم رو دادم اما باز اسهال شد .. خلاصه الان که چهار ماهه شده هم اگرما داره هم رفلاکس و استفراغ شدید . اس امپرازول دادم بالا میاره . طفلک مدام باید انگشتش رو مک بزنه از درد رفلاکس . کسی تجربه یی داره ؟ چرا اول الکر جواب داد ولی الان هم اگزما میزنه هم رفلاکس و گاهی استفراغ . اینم بگم بیقراری نداره و عذرت میخوام پی پیش گاهی شل اما اسهال بد نیست مث اون موقع که نمیدونستم الرژی داره و شیر خودمو میدادم . 

سمیه جون ممنون از لطفت .اما من شهرستان هستم. پس درست حدس زدم؟ یعنی داروی اسانس دار هم باعث واکنش میش ...

سلام

درسته این نوشته برای نزدیک 10 سال پیشه ولی چون توی سرچ گوگل برای بچه های حساسیت دار این صفحه بالا میاد مینویسم

استامینوفن شرکت حکیم بدون اسانسه و من ازش استفاده کردم

داروخانه شاهین (شماره 44068744) داشت و باز میتونید از خود شرکت بپرسید