2733
2739
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2021013 بازدید | 32934 پست
سلام دختر منم الرژی شدید داره از ۱۵ رورگیش رژیمم اما هنوز خوب نشده شیر خشک الکر و نئوکیت هم دادم او ...

عزیزم رژیمت خوب نیست 

من پسرم این مشکل داشت الان خیلی بهتر شده 

بتید دقیق رژیم بگیری حداقل دو هفته رژیم پایه 

برنج نون لواش کم و سینه مرغ حتی زرد چوبه نزنی خیلی تو ضیحات داره 

اگر خواستین خصوصی پیام بده 

اسم الرژی میاد منکه تنم میلرزه بسکه رژیم گرفتم 

خدا انشالله کمک کنه زودتر بزرگ بشه 

هرچی بزرگتر میشن بهتر میشن 

🌷انتهای مسیر خوشبختی است با ارامش و شاد حرکت کنید🌷

سلام مامانا پسر من دوماهشه هم رفلاكس داره و اخيرا با تظاهرات پوستي و ازمايش و نا اراميهايي كه داره متوجه شدم حساسيت به پروتئين گاوي هم داره😔فقط نميدونم چطور رژيم بگيرم هردكتر يه چيزي ميگه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نیوکیت و الکر داروخانه ۲۹ فروردین داره با سهمیه میدن باید ثبت نام کنی نسخه پزشک فوق تخصص گوارش یا ا ...

براي ثبت نام در سامانه رفتم عكس كارت ملي مبرخوزد پسر من دوماهشهزهنوز نداره، شما چطور ثبت نام كرديد ميشه لطفا راهنمايي كنيد

عزیزم رژیمت خوب نیست  من پسرم این مشکل داشت الان خیلی بهتر شده  بتید دقیق رژیم بگیری حدا ...

عزیزم میشه رژیم خودتون رو بگید ، من همش درگیر این هستم که چی بخورم چی نخورم ، نسبت به غذا کلا مشکل پیدا کردم از بس هیچی نخوردم

2731
براي ثبت نام در سامانه رفتم عكس كارت ملي مبرخوزد پسر من دوماهشهزهنوز نداره، شما چطور ثبت نام كرديد م ...

بنظرم اول یکی بگیر ببین بهش میسازه یا نه چون یا لکر یا نئوکیت باید بدین 

پسر من نخورد خیلی بدمزه است 

اگر خواستین دوستم دارو خانه است بگین  براتون میفرسته 

🌷انتهای مسیر خوشبختی است با ارامش و شاد حرکت کنید🌷
2738

سلام خامها جايي هست كه شما دور هم باشيد و من هم ببريد بچم يكسال و نيمه هستش رفلاكس شديد و الان مشخص شده حساسيت شديد هم داره مهمترينش به محصولات گاوي شير هم بايد نئوكيت يا الكير بخوره بعد از اين مدت شير خوشمزه خوردن مگه ميخوره نميدونيد چقدر حالم بده😭😭 الان تو مطب دكترم هنوز 

من اطلاعاتم خيلي كمه خواهش ميكنم راهنماييم بكنيد اگه براتون مقدوره

🌸اللهم صلي علي محمد و آله محمد🌸 خدايا ممنونم همه چيو به وقتش قسمتم ميكني دوست دارم 

سلام بچه ها من تا صفحه600 خوندم و ار تجربه هاتون استفاده کردم... پسرم 45 روزشه و از 20 روزگی روی گونه هاش چندتا جوش زد و زیر چونش که همه گفتن به خاطر ترش کردن خودته و جوش ها خیلی زیاد شد و ملتهب وقتی بک ماهگی بردم چکاب دکتر گفت گرمشه عرق سوز شده و اینااما من بردم متخصص الرژی و گفت الرژی داره جوش های ریز قرمز  روی بازو و پست و زیر گردنشم هست دکتر گفت لبنیات گاوی و گوسفندی و همه و همه رو حذف کن و هرچی توش شیرخشک داره و تخم مرغ و اجیل و غذاهای دریایی... اینم بگم من لبنیات چه گاوی چه گوسفندی استفاده نمیکردم از بعد زایمانم از الرژی خبر نداشنم از ترس نفخ و گریه های بچم استفاده میکردم فقط کره هم گاوی و هم گوسفندی استفاده کرده بودم... اما تا دلتون لخگاد گرمی خورده بودن رازیانه... گردو و کنجد و حلوا ارده و خرما و اینا... غذامم فقط گوشت گوسفند و مرغ یک روز در میون با پلو.... میوه فقط گلابی پخته.. رب و گوجه و ادویه استفاده نمیکردم فقط زردچوبه کمی ولی پیاز استفاده میکردم تگ غذاهام....  10 روزه من رژیم سفت و سخت دارم ینی فقط مرغ و گوشت گوسفند بدون پیاز با برنج یا نون و جای و قند و سیب و گلابی کم اونم به صورت پخته صبحانه ها هم نان خالی با چای میخورم.... بهبودی در صورت پسرم پیدا نشده فقط التهاب دگر جوش های صورت و گردن کمی کم سده دو روز هیدروکورتیزون با اد قاطی کردم زدم به اصرار دکتر بکم لهتر شده... پسرم وقتی خوابه ارومه جوش ها کمرنگ و ناپدید میشن وفتی گرمشه زور میزنه گریه میکنه قرمز میشن.... اطرتفطانم میگن به خاطر خوردن زیاد گرمی هست که میخوردی چیکار کنم پسرم خوب شه دلم کباب میشه براش به خدا پوست صورت پسرم به شدت خشک و زبر شده که چرب میکنم

2706