2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239535 بازدید | 137083 پست
بچها من امروز موعودمه خیلی علائم پریودی دارم اما دیشب و الان تو ترشحاتم ی نقطه کوچولو خون بود یعنی د ...

وای انشالله که پری نمیشی

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش
بچه ها من برا کمبود ویتامین دی خیلی میترسم رنجش 10 بود برام😥

عزیزم نگران نباش دکترت الان بهت ویتامین دی ۱۰۰۰ میده روزی یکی بخوری بعد سه ماه هم دوزهای بالاتر میتونن بدن که بهت میدن

اکثر خانمها کمبود ویتامین دی دارند

توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای انشالله که پری نمیشی

ولی انگار دارم میشم 😔

اللهم عجل لولیک الفرج                               خدایا بحق علی اصغرامام حسین ع دامن همه منتظرا رو سبز کن به منم یه نینی سالم بده😍
عزیزم نگران نباش دکترت الان بهت ویتامین دی ۱۰۰۰ میده روزی یکی بخوری بعد سه ماه هم دوزهای بالاتر میتو ...

مرسی از نظراتت مثبتت

والا تو نت خیلی وحشتناک نوشته

خدایا شکرت.خداوندا دل همه آرزومندان رو تو این روزای قشنگ شاد کن
2728
بزرگ شدن سينه و دندون درد از علائمش فك كنم باشه اميدوار باش😍😍 حالا من ترشح ندارم اصلا ماه ها ...

بی بی چک هم زدم با اجازت.منفی بود ولی یه ساعت بعد توهمی شد دوباره 

اخه خواستم برا درد دندونام برم دندون پزشک ولی حالا نمیرم چندروز دیگه صبر میکنم

خدایا مثل همیشه امیدم تویی ...
مرسی از نظراتت مثبتت والا تو نت خیلی وحشتناک نوشته

اصلا به حرفهای نت توجهی نکن 

من اینو از دکتر کاشانی شنیدم گفت برای اکثر خانومهای باردار پایینه الان دوز ۱۰۰۰ می خوری وشیر وبادوم هم زیاد بخور بعد سه ماه دوزهای بالاتر میدن وسریع میاد بالا😙😙😙😙😙

توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!
اصلا به حرفهای نت توجهی نکن  من اینو از دکتر کاشانی شنیدم گفت برای اکثر خانومهای باردار پایینه ...

ان شاالله.خدا از دهنت بشنوه

خدایا شکرت.خداوندا دل همه آرزومندان رو تو این روزای قشنگ شاد کن
واي چ چيزاي جديدي🤔 پس ما ك خودمونو با گرمي ميكشيم هر سري .... جالبه ك با فولي چپ اجازه اقدام نميده ...

میگم که هممون دچار تناقض شدیم ولی منطقا رژیم تاثیر بسیار کمی داره

والا مریناز جونم منم به نسبت مساوی این ماهها از چپ و راست داشتم ولی این دو ماهه اخیر از چپ بوده

ماههای بود که مثلا سه ماه راست داشتم

ماشالا تعداد ماهها زیاده خخخخخخخخ

دو ماه قبل که لتروزول خوردم از راست داشتم 

گفته کلومفین بخور ولی میترسم واقعا هر چند میگه اعتماد کن و اصلا نگران نباش بدون استرس!

جالب بود دیروز خوابیدم سونو کنم گفتم استرس دارم دستمو گرفت گفت استرس ممنوع دختر میشه ها خخخخخ

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
2738
میگم که هممون دچار تناقض شدیم ولی منطقا رژیم تاثیر بسیار کمی داره والا مریناز جونم منم به نسبت مساو ...

سلام هم اقدامی 😉

خوبی؟دخترگلت خوبه؟

طبق تحقیقات من در رابطه با جنسیت میتونم بگم خیییییییلی مرد موثره و کمی زن.. تعداد و سرعت اسپرمها بشدت روی جنسیت تاثیر داره و جالبه که حتی کسیکه توی آزمایش عالی بوده شب رابطه اگه استرس داشته باشه،خسته باشه یا هرچیز دیگه بشدت روی اسپرمهاش اثرگذاره. یعنی در مجموع اگه بدن زن 100% آمادگی هم داشته باشه باز مرد باید اسپرمهای قوی و پرسرعت y رو بفرسته. بنظرم بجای اینکه اینقد توی کیت و سونو و تغذیه به خودمون فشار بیاریم باید یه فکری به حال شوهرا کنیم 😁😁

و جالبه که اکثرأ اینجا وقتی میخواهیم حساب کتاب کنیم که چرا یکی دختر شد و یکی پسر فقط به بدن مادر فوکوس میکنیم😕

بابا شاید آقاهه اون دوره ضعیف شده، یا حتی سه بار اقدام پشت هم خودش تعداد اسپرم رو کم میکنه و به نفع xها میشه. و اگه دقت کنید اکثرااااااا دو سه بار اقدام فشرده محدوده تخمک گذاری داریم! 

9  تا پسر داریم 9 تا دختر  رژیم و اینا الکیه همش  

من که بارداریم کاملا بی برنامه ریزی ویهویی وخدا خواسته بود ببینیم خدا واسه من چی میخاد .سپردم به خودش.خیلی دعام کنید محتاج دعام.

خدایا پناهم باش....
2706