2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239491 بازدید | 137083 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرسی بانو جونم تاپیکت بما کمک کرد درکنار لطف خدا مامان بشیم وگرنه منکه کاملا ناامید بودم امیدوارم بچ ...

الي جونم مبااااااركه گل دختر نازت😍😍😍

الهی!چون حاضری چه جویم؟ و چون ناظری چه گویم؟   الهی! از من دعایی و از تو نگـــــاهی...
وای ممنون بابت عکسات .عزیزم هروقت رفتی منو یاد کن.دلم میخواد دعوت بشم بیام حرم.ممنون عزیزم

لطف دارین..هروقت رفتم حرم یادتون کردم..انشالله زود زود با نی نیت بیای پابوس آقا..

اَمن یُجیبُ المُضطَر اِذا دَعاهُ وَیکشفُ السوّ
2740
من اولین بار که رفتم دکتر زنان برا بارداری بهم گفت شما هورمون شیردهیت خیلی بالاست و به طور طبیعی محا ...

هیلی جان پرولاکتینت بالا بود؟منم بالاس دومته نصف نیم اقدام کردم اما نشد با اینکه قرص میخوردم

اما الان جدی میخوام اقدام کنم .چه داروی میخوردی؟

🚩 رژیم صفحه۳۷و۳۸و۵۷۸و۵۷۹و۲۰۱۲و۲۰۱۳ 🚩خوردن سیاهدانه وعسل وفلفل سیاه نکوبیده ازاول پریود تا روز تخمک ...

بانو جوووون این تاپیک فعال شده گلم؟؟؟

نی نی من آسمونی شد هفته25 به دلیل ناتوانی دهانه رحم

خانومای عزیز که تازه به این تاپیک پیوستید به دلیل صفحات زیاد تاپیک ب تاپیک جدید منتقل شد درصورت تمایل به اونجا بیایید خوشحال میشیم ازحضورتون

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1675349/مامانای-اقدامی-واسه-بارداری-با-کیت-وتخمکگذاری-بیایید-باهم-باشیم

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘