2733
2739
عنوان

لنز طبی کسی استفاده میکنه بیاد❌

57 بازدید | 12 پست

تجربه تون از لنز چیه ؟ چشتون مشکل پیدا کرده؟ من بیشتر از ۱۰ سال دارم استفاده میکنم ... شما چطوری از لنزتون مراقبت میکنید چ مارکی لنز و مایع لنز استفاده میکنید ....

الانم باردارم نیمتونم عمل کنم گفتن نمره چشمم بالاست ممکنه قرینه ام نازک باشه نمره چشمم ۹ حالا نمیدونم بد بارداری برم عکس بندازم ببینم چی میشه ... خیلی میترسم دکتر شبکیه گفت شبکیه ات نازکه لنز نذار اما نمیشه ک با عینک 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

منم چشمام هرکدوم ۶ هست سر هم ۱۲ دوتا سزارین کردم 

پنج ساله لنز طبی میزارم مارک جانسون 

مایع لنز یونیورسال از لنز ویژن آنلاین میخرم قطره آرتیپیک ادونسد هم حتما استفاده کن

خدایا میشه بغلمو بادستات پرکنی 
منم چشمام هرکدوم ۶ هست سر هم ۱۲ دوتا سزارین کردم  پنج ساله لنز طبی میزارم مارک جانسون  م ...

لنز با چی میشوری میزاری چشت ؟ خشکی چشمت وی؟ بد لنز سر درد نداری تازه اینجوری شدم من ۷ سال بیشتر لنز استفاده کردم مارک جانسون چند میخری

لنز با چی میشوری میزاری چشت ؟ خشکی چشمت وی؟ بد لنز سر درد نداری تازه اینجوری شدم من ۷ سال بیشتر لنز ...

با مایع لنز میشورم دیگه 

خشکی چشم من فقط موقع گذاشتن لنز قطره آرتیپیک ادونسد میریزم . سایت لنز ویژن بزن گوگل اون داره . لنز جانسون ۴۵۰ مایع لنز یونیورسال ۵۰۰ . 

خدایا میشه بغلمو بادستات پرکنی 
با مایع لنز میشورم دیگه  خشکی چشم من فقط موقع گذاشتن لنز قطره آرتیپیک ادونسد میریزم . سایت لنز ...

مایع لنز گرون بهت داده من تازه خریدم۴۰۰ لنزم ایروپتیکس ک خیلی سبکه خوبه ... قطره های یبار مصرف ک روزانه استفاده میشن میریزم اما تو با لنزم قطره میریزی یا لمنز درمیاری بعد