2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239651 بازدید | 137083 پست
والا منتظرم ببینم چی میشه تا جمعه. دکتر سونوی بی سواد فولیهای سمت چپمو ندیده بود.فقط گفت راست داری ...

وای چقدر بد که سمت چپی هارو ندیده اونا خیلی رشد کردن.یعنی جمعه موعودتونه؟انشالله که نتیجه میگیری و یه پسر خوشگل میاد تو دلت

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش
مریناز جون یه علایم دارم سینه هام خارش گرفته و یکم بزرگ شدن  .ترشحات رو ما های پیش هم داشتم. تم ...

بزرگ شدن سينه و دندون درد از علائمش فك كنم باشه اميدوار باش😍😍 حالا من ترشح ندارم اصلا

ماه هاي پيش تا قبل پري داشتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای چقدر بد که سمت چپی هارو ندیده اونا خیلی رشد کردن.یعنی جمعه موعودتونه؟انشالله که نتیجه میگیری و ی ...

اره دیگه .شانس منه دیگه.

انشاالله عزیزم.هم چنین گلم

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
والا منتظرم ببینم چی میشه تا جمعه. دکتر سونوی بی سواد فولیهای سمت چپمو ندیده بود.فقط گفت راست داری ...

انشالا که پریود نمیشی و علائم بارداری هست ولی چقدر بی سواد بوده که تخمدان چپتو بررسی نکرده و باعث شده زیادی رشد کنن، همون صارم سونو میشدی یا دکتر مینوشت میرفتی سونوی بیرون؟؟ 

2742
انشالا که پریود نمیشی و علائم بارداری هست ولی چقدر بی سواد بوده که تخمدان چپتو بررسی نکرده و باعث شد ...

همون صارم بودم.دکتر فیضی ندیده بود.دو روز بعدش دکتر پور مطرود دید و کلی ناراحت شد از دستش.

شانس منه دیگه

2738
نه عزيزم نزدم فعلا مبارك نيست 😂😂😂 نكنه ب دلت افتاده؟؟

اره صبح تو گروه اومدم حس کردم بی بی مثبت شده، کلی ذوق کردم

ان شاءالله که مثبته، نکنه هنوز بی بی چک نزدی؟

من امز روز ۱۰اقدام میخواستم بزنم، اما نداشتم که نزدم😀

خدایا امیدم فقط تویی...
عزیزم احتمال هم داره که داری و نمیبینه دکتر سونوت.مثل من بیچاره.دوتا داشتم مثلا رفتم فوق تخصص.کور بو ...

من دو ماهه كه پيش دكترم نميرم سونو بيرون رفتم خيلي دقيقه

چطور نديده دكترت؟ 

من دو ماهه كه پيش دكترم نميرم سونو بيرون رفتم خيلي دقيقه چطور نديده دكترت؟ 

والا خیرسرش مثلا فوق تخصص داره.نمیدونم چرا ندید.سریع گفت pcoو منم غصه خوردم فقط

اره صبح تو گروه اومدم حس کردم بی بی مثبت شده، کلی ذوق کردم ان شاءالله که مثبته، نکنه هنوز بی بی چک ...

خدا كنه مال جفتمون مثبت بشه😍😍😍

منم ندارم تا جمعه هم برا خودم وقت گذاشتم 

اينجوري حالم بهتره نهايتش اينه يهو پري مياد

چون اگه بزنم و منفي باشه تا اومدن پري كلي غصه ميخورم

بچها من امروز موعودمه خیلی علائم پریودی دارم اما دیشب و الان تو ترشحاتم ی نقطه کوچولو خون بود یعنی دارم پریود میشم ؟؟؟

اللهم عجل لولیک الفرج                               خدایا بحق علی اصغرامام حسین ع دامن همه منتظرا رو سبز کن به منم یه نینی سالم بده😍
2706