2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239900 بازدید | 137083 پست
امپول pregnyl بخر حتما.واسه من فولی ۳۳ رو زد ترکوند ازاد کرد.😁 دراین حد خوبه

آخه دکتر دوتا hcg نوشت واسم که همزمان بزنم

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هطا جون آزمایش خون دی ان ای رو میگید؟اونو ی خانمی انجام داده بود دو بارهم تکرار کرده بودن توی هفته ه ...

یعنی اگه همون دختر می بود حال روحیش بد نمیشد؟؟ 

فرق این حرکت با کار عرب جاهلیت که دختراشونم زنده به گور میکردن چیه؟؟؟؟

با کریمان کارها دشوار نیست... 
2731
منم تا فردا سایزشون به21میرسه.دکتر هم گفت احتمال دوقلوزایی داری.البته اگه این ماه هم بی نتیجه نمونه ...

انشاالله همین ماه نتیجه بگیری عزیزم.توکل بخدا 😍

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
انشاالله همین ماه نتیجه بگیری عزیزم.توکل بخدا 😍

خدا از زبونت بشنوه 

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش
آخه دکتر دوتا hcg نوشت واسم که همزمان بزنم

به من دوتا pregnyl نوشت.تاکید کرد که حتما همین امپولو بزنی.دوتا پودرو یه ابو قاطی کردم زدم.۲۴ ساعت بعدش ای یو ای کرد.ای یو ایم با تععین جنسیت بود.

چی کردی دوتا فولی داری؟؟؟🤔🤔🤔🤔

انگار 3تا بود گفت دوتا سمت چپ18و19یکی هم سمت راست19.قرص لترزول و hmgاستفاده میکنم شاید بخاطر اونا باشه

به من دوتا pregnyl نوشت.تاکید کرد که حتما همین امپولو بزنی.دوتا پودرو یه ابو قاطی کردم زدم.۲۴ ساعت ب ...

کاش زودتر ازت میپرسیدم به دکتر میگفتم همون رو برام مینوشت.حالا نتیجه دلخواه هم گرفتین؟راستی اندازه فولی چند بود وقتی آمپول زدین

کیانا جون بنظر من همش هم بخاطر حرف مردم نیست.من فکر میکنم خودمون دوست داریم پسر داشته باشیم.حرف درست ...

منم از مجردی دوس داشتم خودمم داداش نداشتم همیشه کمبودش حس میشد و هنوزم حس میشه

یادمه راهنمایی بودیم معلم علوممون داشت در مورد سدیم توضیح میداد نمیدونم جی شد که گفت اگه زنی قبل از بارداری سدیم زیاد مصرف کنه بچش پسر میشه خودش هم دوتا پسر داشت

که من پرسیدم شما چی خوردین که بچتون پسر شده گفت من عاشق پفکم و پفک زیاد خوردم این حرفش سال هاست که تو ذهنم مونده 

منم از موقع مجردی تحقیق میکردم که بچم پسر بشه

من واقعااا از اعماق وجودم دلم پسر میخواد کاری به حرف هیچ کسم ندارم 

نداشتن پدر و برادر این حسو حسابی در من تقویت کرده

خدایااااا کمکم کن تا دو تا پسر باهم بیارم ....

برام دعااااا کنید

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 
بچه ها من دیروز رفتم دکتر سونو کرد یه فولی 15 سمت چپ داشتم روز 10 سیکل بازم اجاه ی اقدام نداد گفت ...

واي چ چيزاي جديدي🤔 پس ما ك خودمونو با گرمي ميكشيم هر سري .... جالبه ك با فولي چپ اجازه اقدام نميده

من هرسري راستم فولي دارم فك كنم چپ از كار افتاده😂😂 البته تو اين ماه ها يبارش از چپ بود

كيانا جون پس كلا ميذاري از بعد عيد

انشالله تا اون موقع يه فولي تپلي داشته باشي عزيزم

کاش زودتر ازت میپرسیدم به دکتر میگفتم همون رو برام مینوشت.حالا نتیجه دلخواه هم گرفتین؟راستی اندازه ف ...

والا منتظرم ببینم چی میشه تا جمعه.

دکتر سونوی بی سواد فولیهای سمت چپمو ندیده بود.فقط گفت راست داری دوتا دوازده.نگو من دوتا هم چپ داشتم.بهم فوستیمون دادن که رشد کنع اون دوازده ها.دو روز بعد باز رفتم سونو.شده بودن پونزده اون دوتا .سمت چپم شده بودن ۲۵ و ۳۳.دیگه دکترم گفت امپولو بزن و فرداش بیا ای یو ای .دوروز بعد ای یو ای رفتم سونو .ازاد شده بودن . ولی انگار میخام پریود شم.زیر دلم درد میکنه.فولیهام بزرگ شده بودن .به درد نخور شده بودن فکر کنم😑

واي چ چيزاي جديدي🤔 پس ما ك خودمونو با گرمي ميكشيم هر سري .... جالبه ك با فولي چپ اجازه اقدام نميده ...

عزیزم احتمال هم داره که داری و نمیبینه دکتر سونوت.مثل من بیچاره.دوتا داشتم مثلا رفتم فوق تخصص.کور بود فکر کنم.ندیده بود 😐

2706