2733
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

اونی که براش مهمی تا چند ماه برات بی تابی میکنه اونایم که برات بود نبودشون تو زمانی که زنده ای فرقی نداره نهایت نهایت تا ۷ همش بگنن نچ نچ وای وای جوان بود ها.دیگه تموم فقط پدر مادر ادم یادشون نمیره تا قیام قیامت☹️

❤️‍🩹 I`m ok                                                         

بعد مرگ دیگه مهم نیست که به ما یادماباشن یانه چون فقط خودمون و اعمالمونیم🥲

وقت کم است...ما ابد در پیش داریم...                                 پناه میبرم به خدا،از عیبی که امروز در خود دیدم و دیروز دیگران را برای آن عیب ملامت کرده‌ام.

چرا

دغدغه دارن نکنه رستوران مراسمت خوب نباشه یا غذاها عادی باشن یا نوشابه قوطی فلزی نباشه

اگه وصیت کنی مراسم هفتتو تو انتالیا برگزار کنن و هزینه مهمونا با خودتون باشه خیلی دعات میکنن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2740
اونی که براش مهمی تا چند ماه برات بی تابی میکنه اونایم که برات بود نبودشون تو زمانی که زنده ای فرقی ...

میشه دوست شیم منم یه کیدرامرم میخوام به هم فیلم معرفی کنیم😄

کاش وقتی کسی میره خاطراتشم ببره:):.. 
میشه دوست شیم منم یه کیدرامرم میخوام به هم فیلم معرفی کنیم😄

بچه مگه امتحانات شروع نشدن به این زودی نونات یادت رفت☹️🤦🤣

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
اینطور نیست داغ از دست دادن عزیز سخته خیلی

اونقدر براشون سخته که بالا سر جنازت ابرو داری نمیکنن و مثل سگ و گربه دعوا میکنن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
بچه مگه امتحانات شروع نشدن به این زودی نونات یادت رفت☹️🤦🤣

واییییییی ضایع شدم شانسو ببین اثلا 😫😫😑 چرا ولی تنبلمممممممممممممممممم میگم امروز نه فردا 

کاش وقتی کسی میره خاطراتشم ببره:):.. 
کاش یکی میومد بغلم میکرد میگفت حتی اگرم دکتر نشی من دوست دارم درکت مبکنم خسته ای

حالت بده ،لجت گرفته ،باشه ولی دوست دارم برام مهمی 

اصن بیخال حرف بقیه

فلوشیپ رلیشنشیپ از دانشگاه کمبریج انگلستان😏
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز