2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239651 بازدید | 137083 پست
خانومای عزیز من نذر دارم نماز شب بخونم .میخام دعا کنم برا هرکسی که منتظر نی نی دار شدنه .اگه خدا قبو ...

قبول باشه دوست مهربونم.... 

خییییییییییلی التماس دعا 🙏 

دعا کن ما هم این ماه باردار بشیم

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
از كجا ميگي حالا كه خيلي زوده؟!

آزمایش خون دادم

خدایا همینطور ک دل منو شاد  کردی دل همه دوستای منتظرمو شاد کن.خدایا به لطف و کرمت بیش از پیش نیازمندم.خدایا شکرت بخاطر سورپرایزت...الحمدالله رب العالمین...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مباركت باشه كلا مسئول ازمايشگاه هيچ نظري راجع ب از بتا ندارن نگران نباش بتات هم خوبه

ممنونم عزیزم سلامت باشی ایشالا بزودی روزی خودتون بشه.اره خیلی بداخلاق بود ترسیدم شاید چیزی هست که نمیگه که شما و دوستان گفتین نه خوبه .😍😘

خدایا هزار بار شکرت که بازم معجزه ات رو نشونم دادی .خودت دادی خودتم نگهبانش باش.همینجوری که دل من رو شاد کردی دل دوستامم که منتظر معجزتن شاد کن به بزرگیت قسمت میدم❤❤❤ 
خانومای عزیز من نذر دارم نماز شب بخونم .میخام دعا کنم برا هرکسی که منتظر نی نی دار شدنه .اگه خدا قبو ...

اسم من الهام حتما با اسمم بگو فداي تو انشالا قبول باشه

پشتِ تمام آرزوهاے تو خــدا ایستاده است كافيست بہ حڪمتش ایماڹ داشتہ باشي تاقسمتتسر راهـت قرار گیرداو را بخوانید تا شما را اجابت ڪند.
2742
مبااااركه عطا جونم خداحفظش كنه واستون، ني ني اولته؟

نی نی دومم

خدایا همینطور ک دل منو شاد  کردی دل همه دوستای منتظرمو شاد کن.خدایا به لطف و کرمت بیش از پیش نیازمندم.خدایا شکرت بخاطر سورپرایزت...الحمدالله رب العالمین...
التماس دعا عزیزم .ان شا الله که حاجت روا بشید

فدات گلم .اسماتون رو دارم روی کاغذ مینویسم اینجور بهتره .تک ب تک اسمتونو میگم و دعاتون میکنم .ایشالا خدا قبول کنه ازم

خدایا هزار بار شکرت که بازم معجزه ات رو نشونم دادی .خودت دادی خودتم نگهبانش باش.همینجوری که دل من رو شاد کردی دل دوستامم که منتظر معجزتن شاد کن به بزرگیت قسمت میدم❤❤❤ 
قبول باشه دوست مهربونم....  خییییییییییلی التماس دعا 🙏  دعا کن ما هم این ماه باردار بشی ...

ممنونم ایشالا خدا قبول کنه

چشم از ته دلم با تمام وجودم دعاتون میکنم بخدا

اسم من الهام حتما با اسمم بگو فداي تو انشالا قبول باشه

چشم حتما اسمتو میگم .هم اسم خودم هم هستی عزیز دلم.ایشالا که خدا قبول میکنه و تا عید همه منتظرا باردارین ایشالا

2738
آزمایش خون دادم

خب از رو چي ميگين؟

پشتِ تمام آرزوهاے تو خــدا ایستاده است كافيست بہ حڪمتش ایماڹ داشتہ باشي تاقسمتتسر راهـت قرار گیرداو را بخوانید تا شما را اجابت ڪند.
دوستان ببخشید سرعت نتم داغونه.با توجه به آزمایش نی نی منم ثنا خانم شد...

عطا جون انشااالله سالم باشه و با خودش یه عالمه خوشحالی بیاره 

رژیم داشتی؟:روز تخمک گذاری اقدام کردی؟:

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 

بچه ها من ۲ماهه که جلوگیریمون رو قطع کردیم و اقدام به بارداری کردیم...

ماههای قبل از اقدام سیکلهام ۲۷ تا ۲۹ روزه بودن بیشتر ولی طی این دوماه دقیقاً سیکلام ۲۵روز تمام شدن،حتی در یک ساعت خاص پریود شدم و درد پریودیم اینماه بینهایت شدید بود،خواستم بدونم کسی میتونه تحلیل کنه این شرایط من خوبه یا مهم نیست؟

لطفاً راهنماییم کنید.ممنونم

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
چشم حتما اسمتو میگم .هم اسم خودم هم هستی عزیز دلم.ایشالا که خدا قبول میکنه و تا عید همه منتظرا باردا ...

انشالا دوست جونم فداي تو حاجت روا شي به حق علي😘😘😘

2706