2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239804 بازدید | 137083 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره دخترناز دارم، توی آزمایشا معلوم‌شد عزیزم

خوش ب حالت پرستو 

من ک دیگه واقعا برام فرق نداره فقط سالم باشه همین

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
2731
هم اینجا گفتن هم تو نت سرچ کردم که ایه الکرسی بخون صدقه هم بدی تموم  نحسی ها از بین میره.چون اق ...

منم دقیقا ۱۳و۱۴ و۱۵سیکلم افتاده قمر در عقرب یعنی همه روزای مهم .بدبختی نگاه کردم ماه دیگه ام مر در عقربم از طرفی دیگه صبر هم نمیتونم بکنم دلم اشوب بودو کلافه بودم 

پس توکل بخدا منم با ایت الکرسی و صدقه اقدام میکنم خدا خودش کمکمون کنه

مامان اتنا جان بنظرت اگر اقدام امشبم بگیره بعدش اچ سی جی ضرری نخواهد داشت؟ مشکلی ایجاد نمیکنه؟ راستی ...

عزیزم به تلگرامت فایلو فرستادم

خدایا همینطور ک دل منو شاد  کردی دل همه دوستای منتظرمو شاد کن.خدایا به لطف و کرمت بیش از پیش نیازمندم.خدایا شکرت بخاطر سورپرایزت...الحمدالله رب العالمین...
رنج اینا اینه آ بیشتر از25درصد ب هم همینطور  الان آ شده 4درصد ب شده 8درصد  مورفولوژی بای ...

ناراحت نباش خدا را شکر کن که فهمیدی و تقویت کن مواد غذایی نیستن که اینا که ما میخوریم همش تقلبی بدن ضعیف میشه 

خوش ب حالت پرستو  من ک دیگه واقعا برام فرق نداره فقط سالم باشه همین

آره واقعا سلامتی در درجه ی اوله. 

آخی برادرم ولی به مامانم گفته من همش دعاکردم پسر باشه، یکم ناراحتم دختره😂😂😂😂😂بهش میگم شنیدم اینجوری گفتی میگه نهههههه مثلا میخاستم کارای باحال پسرونه یادش بدم، حالا به دخترت یاد میدم😆😆😆😆😆گفتم آره بهش هرچی بلدی باید یاد بدی

میگه ولی قبول کن دیگه من برادر نداشتم خودم دلم مبخاست بچه ی شما پسر باشه😅

آره واقعا سلامتی در درجه ی اوله.  آخی برادرم ولی به مامانم گفته من همش دعاکردم پسر باشه، ...

عزیزم مرسی گلین جان شمارشو داد براش فرستادم

خدایا همینطور ک دل منو شاد  کردی دل همه دوستای منتظرمو شاد کن.خدایا به لطف و کرمت بیش از پیش نیازمندم.خدایا شکرت بخاطر سورپرایزت...الحمدالله رب العالمین...
آره واقعا سلامتی در درجه ی اوله.  آخی برادرم ولی به مامانم گفته من همش دعاکردم پسر باشه، ...

اخی عزیزم ان شاالله بعدی پسره😍😍

اتفاقا داداش منم یدونس و اونم همین نظرو داره میگه پسر میخوام بش کارای پسرونه یاد بدم🤣🤣🤣

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️

من خودم دلم بیشتر دختر میخواد به خاطر دل شوهرمو بقیه تلاش میکنم برای پسر اگرم دختر شه خوشحالم میشم

وای پریروز بیرون بودم این پیرهنای کوچولو دخترونرو نگاه میکردم دلم میرفت😍😍😍

رفتم یه تزریقی هم انجام داد خودش گفت خیالت راحت این اصلا مشکلی ایجاد نمی کنه بعد همون ته شکسته رو د ...

خداروشکر عزیزم.خیالت راحت شد.سعی کن به اون دندونت فشار نیاری پس اینمدت.

دوستان ببخشید سرعت نتم داغونه.با توجه به آزمایش نی نی منم ثنا خانم شد...

دوستان ببخشید سرعت نتم داغونه.با توجه به آزمایش نی نی منم ثنا خانم شد...

بسلامتی قدمش مبارک باشه ان شاالله برای خانواده اش

خدایا شکرت.خداوندا دل همه آرزومندان رو تو این روزای قشنگ شاد کن
2706