2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239804 بازدید | 137083 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام خانمی فدای سرت  اگه رنگ خون پری طبیعیه مثل ماه قبله  خوردن عسل و سیاه دونه هر روز ي ...

ممنون عزيزم خيلي زحمت شد

نسبت به ماه قبل خونريزي زيادتر دارم و لك بيني نداشتم.

راستش من از اونجايي كه pco هستم دكتر بهم كلومفين و هاش ام جي داده بود من اين ماه فقط كلومفين مصرف كردم ولي اين ماه تصميم دارم هاش ام جي هارو هم بزنم.

عسل و دارچين دم كرده رو ميخورم ولي سياه دانه رو نميتونم ناشتا بخورم.

بنظرت اينا هايپرم نكنه؟ اين ماه هم نتيجه نگيرم ميمونه تا ارديبهشت.

پشتِ تمام آرزوهاے تو خــدا ایستاده است كافيست بہ حڪمتش ایماڹ داشتہ باشي تاقسمتتسر راهـت قرار گیرداو را بخوانید تا شما را اجابت ڪند.
دوستان ببخشید سرعت نتم داغونه.با توجه به آزمایش نی نی منم ثنا خانم شد...

مبااااركه عطا جونم خداحفظش كنه واستون، ني ني اولته؟

الهی!چون حاضری چه جویم؟ و چون ناظری چه گویم؟   الهی! از من دعایی و از تو نگـــــاهی...
در کمال ناباوری و با تمام علایم متفاوتی که داشتم پریود شدم... حالم خیلی بد بچه ها، برای حال دلم دعا ...

منم اين ماه اينجوري شدم.عب نداره حتما قسمتمون اين بودج

پشتِ تمام آرزوهاے تو خــدا ایستاده است كافيست بہ حڪمتش ایماڹ داشتہ باشي تاقسمتتسر راهـت قرار گیرداو را بخوانید تا شما را اجابت ڪند.

خانومای عزیز من نذر دارم نماز شب بخونم .میخام دعا کنم برا هرکسی که منتظر نی نی دار شدنه .اگه خدا قبول کنه ازم و شما قابل بدونین این پستمو لایک کنین تا تک به تک براتون دعا کنم.نیمه شب میخونم.الان اسامیتونو مینویسم هرکدومتون که لایک کرد.

خدایا هزار بار شکرت که بازم معجزه ات رو نشونم دادی .خودت دادی خودتم نگهبانش باش.همینجوری که دل من رو شاد کردی دل دوستامم که منتظر معجزتن شاد کن به بزرگیت قسمت میدم❤❤❤ 
ماه ژانویه از 11 دی ماه تا 11 بهمن است ماه فوریه از 12 بهمن تا 9 اسفند متقارن است ماه مارس از ...

خیلی ممنونم خیلی لطف کردی وقت گذاشتی ممنون

عزیز کم  ممنونم زودتر با پاهای کوچیکت امدي به زندگی مون 

دوستای گلم بله رژیم داشتم ولی دو سه روز بعد اقداماتم مهمون برام اومد و سمت راست دلم درد گرفت ک خیلی وحشتناک بود منم فک کردم داره کیست میشه نگو همون موقع آزاد شده و مهمونهام مزاحم بودن و ...

خدایا همینطور ک دل منو شاد  کردی دل همه دوستای منتظرمو شاد کن.خدایا به لطف و کرمت بیش از پیش نیازمندم.خدایا شکرت بخاطر سورپرایزت...الحمدالله رب العالمین...

از همه دوستان بخاطر محبتی ک بهم دارن ممنونم عذر میخوام ک تک تک جواب نمیدم دلیلش سرعت پایین نت گوشیمه بازم عذر میخوام

خدایا همینطور ک دل منو شاد  کردی دل همه دوستای منتظرمو شاد کن.خدایا به لطف و کرمت بیش از پیش نیازمندم.خدایا شکرت بخاطر سورپرایزت...الحمدالله رب العالمین...
دوستان ببخشید سرعت نتم داغونه.با توجه به آزمایش نی نی منم ثنا خانم شد...

از كجا ميگي حالا كه خيلي زوده؟!

2706