2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239608 بازدید | 137083 پست
سلام نیر جون خوبی ؟صب رفتم دکتر گفت استراحت کن تا دوسه ماه منم دستور گرفتم برای تقویت جفتمون

زينت جان سلام خدا رو شكر كه به خير گذشت و خارج رحمي نبود الحمدلله

سني نداري كه ميتوني با خيال راحت دو سه ماه استراحت كني

چه دستوري گرفتي براي تقويتتون؟؟ ميتوني به مام بگي؟؟

...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام كيانا جون منم همين چن ساعت پيش رفته بودم بيرون احساس كردم پري اومد الان اومدم نگاه كردم كه ديدم ...

آخییی عزیزم 

تکرااررر تکرااررر تکرارررر

به زودی در این مکان تیکر واقعی نصب میشود😍😍
خوردن گرمی رو متعادل تر کن بیشتر چیزهای قلیایی بخور تا گرمی 

سلام مامان آتنا جون, من از روز 10 دارم فلوکونازول 100 میخورم,اشکالی که نداره تا قبل اقدامم بخورم؟

آرامش واقعی یعنی وجود خدا تو زندگیت؛خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!الهی حال دلت خیلی زود خوب خوب بشه(خدایا به حق اسمت، دامن همه دوستامو سبز کن و انتظارشونو به پایان برسون)
2728
بخدا همش خودمو سرگرم میکنم اما این فکر لعنتی هی باز آدمو مجبور میکنه فکر کنی    

اره عزیزم خودتو سرگرم کن من موعدم ۵ اذر الانم ۱۰ روز از اقدامم گذشته راسش وسوسه شدم یدونه بی بی لاوین رز گذاشتم منفی شد حالم گرفته شد

اولدوز تا زماني كه ازمايشت مثبت نشده سلول رويان با بدن تو ارتباطي نداره اگر قراره عكس بگيري الان بگي ...

یعنی اون اشعه روی تخمک و اسپرم که تو بدنمه تاثیری نداره؟

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2738
بابا ديگ بزرگ نه كه منظورم همون قابلمه بود😂😂😂😂 فك كن از اين ديگايي ك توش نذري ميپزن برداريم خرنو ...

اهان واقعا فکر کردم دیگ میذاری 😀😀😀

الهی گناه دارن من اینماه فقط گرمیجاتو معجون بخورد شورم میدم داروشیمیایی دیگه عمرا حتی اگه دکتر بگه بهش مغز بادوم هرشب بده جای قرصو میگیره

خدایا خودت مراقب فرشته کوچولویی که بهم هدیه دادی باش👧
من جوابتو دادم مدیکور استفاده کردم مال من ماه پیش که مکس استفاده کردم چهار روز قبل از اینکه مدیکور ...

مرسي پرپروك جون اونوخ ١٤ روز بعد از رنگ گرفتن مكس پري اومد يا ١٤ روز بعد از مديكور؟؟

برا اين ميپرسم كه شايد يه فولي بزرگتر از ٢٠ داشتي كه قبلش آزاد شده و مكس براهمون رنگ گرفته

...

من یه جایی خوندم که تخمک 14 روز قبل از پریود بعدی آزاد میشه حساب کردم دیدم برا من درسته دو دوره قبلم 25 روزه بودم که ماه بعدش تخمکم روز 11 ازاد شد یعنی درست 14 روز مانده به پری و همون ماهم دوره م 24 روزه شد این ماه تخمک رو روز 10 آزاد کردم پس نتیجه میگیرم که دوره قبلی چند روزه باشه منهای 14 بکنیم روز دقیق تخمک گذاری رو میتونیم راحت تر تخمین بزنیم

ببخشید اگه خیلی گنگ توضیح دادم امیدوارم منظورم متوجه شده باشید

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
جدی یعنی ادامه بدم کیت بزارم هر روز تا جواب بگیرم

اره گلم ادامه بده جنگ جنگ تا پیروزی😋

تا روز۲۱ وقت تخمک گذاری هست بعدش اگه خدای نکرده نشد باید مدروکسی بخوریم پری بیاد

خدایا خودت مراقب فرشته کوچولویی که بهم هدیه دادی باش👧
کیانا و محیا و صنا بانو پری شدن؟😢

بچه ها با این حساب اگه بی بی روز موعد منفی بشه یعنی احتمال خیلی زیاد منفی واقعیه دیگه

در اینجور مواقع واقع بین باشیم خودمونو اذیت نکنیم😞😞😞

با کریمان کارها دشوار نیست... 
2706