2752
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239792 بازدید | 137083 پست
مرسی گلم  یه سوال دیگه دکتر بهم قرص اپو متفورمین داده هر روز نصف قرص حالا من سر خود میخوام ا ...

معمولا متفورمین رو برای تنبلی تخمدان همون روزی یکی تجویز میکنن.... اشکالی نداره ولی باز با دکترت مطرح کن 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 

سلام دوستان باید از جمعتون برم ولی هر از گاهی میام پیشتون چون نت گوشی برا جنین ضرر داره مامان اتنا و بانو جون ازتون ممنونم همتون رو دوست دارم منو از دعاهای خیرتون بی‌نصیب نکنید بوس بوس بوس 

لاحول والا قوه الابالله العلی العظیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان باید از جمعتون برم ولی هر از گاهی میام پیشتون چون نت گوشی برا جنین ضرر داره مامان اتنا و ...

دلمون برات تنگ میشه یادت نره باز بهمون سر بزن....... ايشالا دوران بارداری خوبی داشته باشی 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
2731
غصه نخور که اثر میذاره منم عین توام کیتم یک هفتست رنگ نگرفته کاملا سفیده انگار بدون کلومیفن تخمک ندا ...

جدی یعنی ادامه بدم کیت بزارم هر روز تا جواب بگیرم

یا امام رضای غریب از راه دور دلما گره زدم به پنجره فولادت پیش خدا ضمانتما بکن تا عید یه هدیه ازت میخوام چه دختر چه پسر هر کدومش که بصلاحمه بهم بده چیزی زوری ازت نمیخوام اما بنده کم صبری هستم 😔😔پس خودت به دلم نگاه کن 🌺🌺 خــــُــدایــــٰا راضـــیـَــم بـِــہ رِضـــٰــایـــــہ تـــــــــوُ

سلام من یه دختر دارم خیلی دلم میخواستم یه پسرم داشته باشم،، تو روزای تخمک گذاری اقدام به بارداری کردم و تغذیه امم رعایت کردم،،، همه چی هم حاکی ازونه که الان که هفته ۱۵ امم قلیاییم ولی غربالگری هفته ۱۱ گفت احتمالا دختره،،، البته هنوز سونو تعیین جنسیت نرفتم،،، حالا نمیدونم واقعا چجوریه!!!!! 

وای عزیزم شک نکن اول دندونات را درست کن واسه این که دوران بارداری راحتی داشته باشی حتی حتما دندونای عقلت را بررسی کن ببین در چه وضعیتی هستن چون من خیلی آ را دیدم که دندونای عقل بارداری زیاد اذیتشون کرده 

بچه ها روزی چندتا موز میخورید؟

میگن موز خیلی خوبه 

جایی تو اینترنت خوندم شربت گلاب و نشاسته خیلی خوبه هم باعث میشه سریع لانه گزینی انجام بشه هم واسه رژیم پسر خوبه شما میخورید؟

منم دلم میخواست سرخود لتروزول  بخورم ترسیدم تو همین نی نی سایت دیدم چند نفری بدون تنبلی لتروزو ...

منم همينطور،هم ميترسم هم همسرم دعوام ميكنه، ميگم يكي دو ماه صبر كنيم زبونم لال نشد اونوخ بخوريم😢

...
منم همينطور،هم ميترسم هم همسرم دعوام ميكنه، ميگم يكي دو ماه صبر كنيم زبونم لال نشد اونوخ بخوريم😢

محيا جان من پريود شدم😊😊

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
اولدوز حون شما چيا استفاده ميكني دارو يا سياه دونه و هرچي كه فوليت زود آزاد ميكنه؟

من هیچی فقط چند روز سیاه دانه و عسل خوردم اونم سیاه دانه شو آسیاب نکرده بودم نمیدونم از اونه یا کلا مکانیسم بدنمه که زود ازاد میشه

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
الدوز جان از روز 9 که ترشح تخم مرغی رو دیدی اقدام کردی یا از روز 10 که کیت زدی مثبت شد و شبش اقدام ک ...

نه عزیزم روز 9 شوهرم پیشم نبود دهم هم کیتم مثبت شد هم شوهرم اومد اقدام کردم

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود