2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673912 بازدید | 89598 پست
دوستان یه سوال میشه با خانم صابریان تماس تلفنی داشت من چون اصفهان هستم میپرسم میخوام ببینم میتونه ...

سُلام بله عزیزم، میشه، حتما تلفنی باهاشون مشورت کن

نکات و راهکارهای زایمان طبیعی + خاطرات جالب کسانی که زایمان طبیعی رو «حتی بعد از سزارین» تجربه کردند، تو این تاپیک بخونید. «ختم هزار سوره قدر به نیت تسهیل زایمان+ثبت گزارش روزانه» رو تو این تاپیک دنبال کنید.
منم سونو جنسیتش مشخص نبود اینبار گفت دختره(: لیست بعد بروزرسانی کنید

چشم عزیزم، به سلامتی باشه ان شاءالله   

نکات و راهکارهای زایمان طبیعی + خاطرات جالب کسانی که زایمان طبیعی رو «حتی بعد از سزارین» تجربه کردند، تو این تاپیک بخونید. «ختم هزار سوره قدر به نیت تسهیل زایمان+ثبت گزارش روزانه» رو تو این تاپیک دنبال کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر خوبه که تو هستی  چقدر  خوبه تورو دارم  تا از تاپیک و پست هایت بتونم نت بردارم ...

هاهاهاااا      تاحالا کسی برام شعر نگفته بود   

آقا دخترههههههه دخترههههههه دخترههههههه     استیکر همه چی. قر، بشکن، هلیکوپتری،  ...

الهییییییییی مبارک باشه عزیزم  

ان شاالله عاقبت به خیر و مایه روشنی چشمت بشه   

وااای این عشق لباس صورتی منو کشته!

تا الان سه تا دختر جدید داریم، محمدصادق زینب، پریوش و باران!  بسسسلامتیییی      

2731
دوستان، دکتر گفت مایع امنیوتیک در کمترین حد نرماله و توی این سن جنین که هنوز اندام سازیش ادامه داره ...

آب و  مایعات فرااااووون باید بخوری، و اگر شدید شه روزانه باید سرم بزنی، 

باید تحت نظارت باشی که اگر خدای نکرده شدید شد متوجه بشن، که بچه به خشکی نیفته و اندامهاش آسیب نبینه

استراحت هم مسئله مهمیه که باید بهش توجه کنی

مایعات فراوون و استراحت

دوستان، دکتر گفت مایع امنیوتیک در کمترین حد نرماله و توی این سن جنین که هنوز اندام سازیش ادامه داره ...

راستی سر بارداری قبلی تو بیمارستان میلاد به من گفتن یه لیتر آبو با یه لیتر شیر مخلوط کن و شب تا صبح  بخورش، و  استراحت کن

یه شب تا صبح که اونو خوردم و فرداش سونو دادم، 0.2 تغییر کرده بود. 

زیاد باید مایعات بخوری

سلام دوستان من امروز صبح، توی ۳۸ هفته و ۱ روز به خاطر جدا شدن جفت سزارین اورژانسی شدم. وزن نی نی هم ...

سلام عزیزم، تبریک می گم بهت    

خدا رو شکر که بلایی سر خودت و کوچولوت نیومده، خدا رو شکر کن که صحیح و سالم در آغوش 

رفتیش، بابت سزارین شدن غصه نخور و خودتو ملامت نکن، سزارین بهترین راهه واسه همچین شرایطی.  

ممنونم عزیزم  به خاطر کرونا میترسم ولی تو خونه مشکلی نیست همسذم مرخصی میگیره فقط اون یه شب تو ...

سلام عزیزو این شرایط به انتخاب وی بک یا سزارین ربطی نداره

هر کدوم رو بخوای انتخاب کنی بالاخره باید یه فکری به حال اون یه شب بیمارستان بکنی.

پس اگر نظرت رو وی بک بوده، الان شک نکن.

برای انتخاب دکتر همون طو رکه باران گفت باید مجموع نظرات رو در نظر بگیری وگرنه از هیییچ کسی رضایت 100% وجود نداره!!!

فککنم تو خاطرات، یه نفر بود که همچین شسپرایطی داشت و تو بیمارستان خاتم، دختر بزرگشو بردعه بود و اون شبی که بسری بوددخترشم اونجا بودش...

به نظرم شروع کن دکترا رو بررسی کن، با ترتیب اولویت چند تا گزینه رو لیست کن و وقتی با خودشون صحبت می کنی شرایطتم بهشون بگو، اونا چون با بیمارستان ها کار کردن وضعیت بیمارستانا رو می دونن و می تونن راهنمایی کنن که ایا قبول می کنه بیمارستان یا نه

2738
عزیزم مطمئن باش خدا بهترین را برات رقم زده، من نمیدونم میتونم درد طبیعی تحمل کنم و همش میگم خدایا هر ...

عزیزم اگر الان دکترت گفته زیر با ر وی بک نمیره پس چرا دکترتو عوض نمی کنی!!!!؟

اگر می خوای بری خاتم این همه دکتر تو خاتم وی بک می کنن!! دکتر ترکستانی، دکتر موید محسنی، دکتر شریفی

راضی بودن به رضای خدا وظیفه ماست و باید باشه، اما الان نباید منفعل بود! الان باید تلاش کرد اما اگر تلاش کردی و به هر دری که تونستی نش ، مثل ژیوار، sindi و باقی کسان که سز شدن، اون موقع باید راضی بود به راضای خدا!

بازم میگم اگر الان گارد دکترت مثبت نیست، حتما تجدید نظر کن!!!

تو اون شرایط درد و زایمان اگر همراهی کادر درمان نباشه که دیگه واویلاست

سلام گلم.منم خیلی خوشحال شدم شما را پیدا کردم. من الان ۳۷ هفته تمام هستم.من پیش خانم دکتر غروی ن ...

خدا خیرت بده هم به خاطر تلاشت هم به خاطر راهنمایی ای که کردی

در مورد خانم زمانی همین مشکلی که گفتی تو ذهن منم هست

این که با دکتر خاصی لینک نیست، یادمه برای یکی دیگه از بچه های تاپیک ازار دهنده شد و حاطره بدی براشون رقم زد.

ا ن شاءالله که بتونی وی بک خوبی رو تجربه کنی

سلام عزیزم من فعلا تحت مراقبت یه مامای طب اسلامی هستم هنوز معاینه نشدم هفته ۳۸ ان شاالله

خب پیش کی میخوای بری واسه زایمان نازنین جان؟

تازه  بعد از چند روز اومدم تاپیک رو دیدم مبارک باشه باران جان دختر خیلی شیرینه  انشاالل ...

عه منو ببین چه حافظه ای دارم فککردم بچه شما دختره!

خدا حفظش کنه عزیزم

دوستان معده من خیلی اذیته   راهکاری ندارین؟ یا درد دارم، یا ضعف شدیییییید، یا تهوع شدییییی ...

سلام. یعنی به خاطر چی معده ت اذیت و درد میکنه؟ از تهوعه؟

اگر از تهوع باشه که باید مراقب باشی خیلی گسنه نشی، میان وعده های سبک با فاصله های کوتاه مثلا 2 ساعته بخوری.. وعده های غذایی رو هم پُر نخور، مثلا نهارتو نصف کن دو بار بخورش! با چند ساعت فاصله.

این طوری هم معده سنگین نمیشه هم گرسنگی کمتر اذیتت میکنه.

اما اگر مشکل معدوی داری پیگیری کن یه وقت مسئله ساز نشه برات

سلام خانمها کسی از خانم صابریان خبر داره دوباره ویبک قبول میکنه یا نه و اگر قبول میکنه تو کدوم بیمارستان ؟

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
گاهی دردهای این شکلی از کمبود ویتامین هاست. همه چی اوکیه؟ من ورزش میکردم مرتب، کم کم دردام کم شد

بهم ویتامین دی داده همش یادم می‌ره بخورم چقد گیجم خدایا

و خدایی که در این نزدیکی ست***
2706