2733
2739
عنوان

از پستونک گرفتن کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 46 پست

به حرف دیگران گوش نکن که فقط بلدن ادم رو تخریب کنن من بچه پستونکی دوست ندارم به بچه هام هر کدوم شش ماه پستونک دادم بعدش گرفتم که اصلا نفهمیدن 

دخترم دو سال و نیمه است اون روز داشت بهانه گیری می کرد مامانم از اون ور شروع کرد غر زدن که خیلی خود سری چرا به بچه هات پستونک نمیدی این الان پستونک می خورد گریه نمی کرد  

عزیزم شروع کن از الان بگیر من یه کلیپ دیدم پستونک روز سوراخ میکنه یا  پلاستیکشو یکم میبره که بچ ...

این خودش با دندون سوراخ می‌کنه بعد که نمیتونه میک بزنه گریه می‌کنه مجبوری یکی دیگه میگیریم که فقط گریه نکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
گرفتی دیگه بهش نده ک دوباره عادت میکنه یکم بی قراری داره بد یادش میره سعی کن قبل خواب باهاش بازی کنی ...

اره مدامن تو خونه خسته اش میکنم که زیادبهونه نگیره

نه بابا یه هفته دیگه خوب میشه ، حالا انگار پستونک بهش وزن اضافه می‌کنه ک زود باشه ، اتفاقا الان خوبه ...

اره منم همونو میگفتم جدیدن  انقدرم که پستونک ها رو گم میکرد هفته ای سه تا پستونک میخریدم

2740
پسر من ۳ سالگی خودش کنار گذاشت دیگه. دیگه هیچ حسی نداشت به پستونک و فقط گاز میزد و انداخت کنار

خداروشکر خودش کنار گذاشت ما اطرافیانمون داشتیم تا شش سالگی پستونک میخورد

به حرف دیگران گوش نکن که فقط بلدن ادم رو تخریب کنن من بچه پستونکی دوست ندارم به بچه هام هر کدوم شش م ...

اره پیتونک به بچه ارامش میده اما خوب از اونورم مشکلات دیگه میاره بهترین کاروکردی شش ماه ورداشتی

پستونک اصلا خوب نیست محلول تلخ از داروخانه بخر بزن به پستونک بده به دخترت  اینقدر تلخ میشه که ...

کلن یادش رفته اما چون موقع خواب همش پستونک دهنش بود یکم اونموقع ها بهونه میگیره

من دخترم نزدیک ۴ سالش موق خاب پستونک میخوره فقط

تازه اومدم نی نی سایت ینی قبلنم یک سال پیش عضو بودما بعد قانون نی نی سایتو نمیدونستم ترکیدم ینی خودشیرینی های نی نی سایت زحمت کشیدن گزارش زدن  بعد هرکار کردم با چن شماره نشد ک نشد   حتی تو تلگرامم پیام دادم نشد ب هرکی گفتم میگف وااا چرا عضوت نمیکنن ینی هر بار ک موفق نمی‌شدم کلی خودشیرین های گرامی رو فوش میدادم  خلاصه بعد کلی الافی ول کردم کلا  فقط تاپیک میخوندم تا این ک پری شب باز خط جدید یکی از خانوادم گرف منم شاخک هام تکون خورد  گفتم دوباره شانسمو امتحان میکنم ک خداروشکر بلههههه عضو شدم باباخره  کلی ذوق مرگ شدم خلاصه اینو گفتم ک جان مادرتون دیگ الکی گزارش نزنین شاید یکی عین من قانون این جارو بلد نیس دم بچه های با معرفت نی نی سایت گرم مخلص همشون بوس ب کلتون  
2706