2733
2734

نتونستم 

از دل نرود هر آنکه از دیده رفت 🫂🖤 چشمانم اشکیس با چادری انتهای کوچه میشینم تا کودکی ام عبور کند و من آهسته به گوشش زمزمه کنم غم آری یادبگیر چگونه با غم کنار بیایی 🥺🩶 می‌شود منتظر من بنشینی با یک شاخه گل نمیدانی حس اینکه بفهمم تو نیز مرا دوست داری چقدر شیرین است 🥹🩷 سال ۱۴۰۰ بدترین اتفاق زندگیم رخ داد و من خودمو گم کردم 🫠🧡 سه سال است در جستجوی من است و من در جستجوی آرامش میشه منو پیدا کنید اگر در خانه ای نشستم از جنس آرامش به خودم خواهم گفت چگونه پیدا کردنم سخت و  دیر و دور گذشت🙂💚 میشه یه صلوات بفرستین برام تا بتونم گذشته رو فراموش کنم و برای آیندم تلاش کنم به آرامش برسم و همون دختر شیطون بلا باشم🙃🩵  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه بگم تعلیق میشم😛

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
با صبوری و مهربونی و سیاست

مثلا چجوری چه جاهایی صبوری و مهربونی کردی میشه مثال بزنی

کنجکاو در حوزه ارتباطات=کاربری تحقیقات من😁 اگه درخواست دوستی میدم هدفم فقط راهنمایی‌ و مشورت گرفتنه.

ببین هر کی میرسه عین سگ پاچه میگیرم محل سگ نمیدم بهش

سه روز بعدش منو استوری میکنه یا میره مغازه بابا یا فلان که عاشق دخترتون شدم

ای خاک تو سرت 😐😂بخدا کاری نمیکنم من نمیدونم پسرا چشونه

نتونستم 

دیدی بعضیا سرسختن یا مثل یه ماهی یا اب از پست سر میخورن لامصب اصلا نمیشه پایبند و عاشقشون کرد مدلشون اینجوریه که عاشق نمیشن

کنجکاو در حوزه ارتباطات=کاربری تحقیقات من😁 اگه درخواست دوستی میدم هدفم فقط راهنمایی‌ و مشورت گرفتنه.
این بده. بعضیا کلا مقاومن

کلا کاری هم نکردم  اصلا محلش نمیذاشتم 😂😂

۴ سال عاشقش بودم پنهانی دلم میخواست خودش بیاد بهم بگه 

ولی دیگه نتونستم خودمو نگه دارم با پیج فیک بهش پیام دادم از چشمم افتاد اونی که فکر میکردم نبود الانم ناراحتم خیلییی زیاد 

از دل نرود هر آنکه از دیده رفت 🫂🖤 چشمانم اشکیس با چادری انتهای کوچه میشینم تا کودکی ام عبور کند و من آهسته به گوشش زمزمه کنم غم آری یادبگیر چگونه با غم کنار بیایی 🥺🩶 می‌شود منتظر من بنشینی با یک شاخه گل نمیدانی حس اینکه بفهمم تو نیز مرا دوست داری چقدر شیرین است 🥹🩷 سال ۱۴۰۰ بدترین اتفاق زندگیم رخ داد و من خودمو گم کردم 🫠🧡 سه سال است در جستجوی من است و من در جستجوی آرامش میشه منو پیدا کنید اگر در خانه ای نشستم از جنس آرامش به خودم خواهم گفت چگونه پیدا کردنم سخت و  دیر و دور گذشت🙂💚 میشه یه صلوات بفرستین برام تا بتونم گذشته رو فراموش کنم و برای آیندم تلاش کنم به آرامش برسم و همون دختر شیطون بلا باشم🙃🩵  
پسرا باید خودشون بخوان شما نمیتونی کاری کنی که بخوان

اتفاقا برعکس🙂

طرف حتی نخواسته دست خودش نبوده حس پیدا کرده

این چیزا خواستنو نخواستن نداره یهو اتفاق میفته دست خود ادم نیست

دیدی بعضیا سرسختن یا مثل یه ماهی یا اب از پست سر میخورن لامصب اصلا نمیشه پایبند و عاشقشون کرد مدلشون ...

وای دقیقا 

این اصلا خدای غرورم هست منم عرورمو نشوندم بدتر پیش اون معروف تر بودم😂

کلا کاری هم نکردم  اصلا محلش نمیذاشتم 😂😂 ۴ سال عاشقش بودم پنهانی دلم میخواست خودش بیاد بهم ب ...

مگه با پیج فیک پیام دادی چی شد چی گفت که از چشت افتاد؟!

اتفاقا برعکس🙂 طرف حتی نخواسته دست خودش نبوده حس پیدا کرده این چیزا خواستنو نخواستن نداره یهو اتفا ...

خیلی خیلی کمه اینجوری

پسرا کلا چشمی عاشق میشن

هر کی به چشمش خیلی خوشگل باشع شیفتش میشن