2737
2734
عنوان

مادرشوهرم بک هفته دبگه میره حج

| مشاهده متن کامل بحث + 572 بازدید | 41 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون اگه خلالیت براش مهم بود شده با پیغام از طرف کسی ازت حلالیت می‌گرفت 

چه خوب گفتین 

دقیقا چند ردز پیش تو خیابون دیدمش همچین چشم غره ای رفت ازش ترسیدم انگار نه انگار چه بلایی سر دختر مردم اورده انگار هیچ پشیمون نبود طلبکارم بود

2731
ابوسفیان هم خونه اش بغل کعبه بود

امروز واقعا حالم گرفته بود انگار خدا نمیخواد حق زجر دو ساله من بگیره. انگار پشت این ظالم ها دراومده. ۷ نفر تو یک خونه نقشه کشیدین هرچی داشتم حتی در حد بک جفت جورابم بود ازم پس گرفتن و بیرونم کردن شاید شبیه داستان باشه ولی بخدا که باهام اینکارو کرد قبلش هم پسرش کتکم زد خودشم هرچی تهمت و توهین بود بار خودم و مادر جوون مرگم کرد

خذا نگذره از این ادمایی که زخم به ادم میزنن حتی با نگاهشون 

یک چمدون برای لباسام خریدن اونو ازم پس گرفت هرچی که فکرش مبکنید حتی عمه شوهرم از حج برام لباس اورد هم بهم نداد پول نقد لوازم سخصی خودم هیچی پس نداد تازه انگار هیچ احساس گناهیم نکرد

2740

خیلی از اونایی که خدا رو قبول دارند خدا قبولشون نداره، دلتو صاف کن حلالش کن بزار بره شاید آدم‌شد 

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

طلبیده شدن مادرشوهرتون ربطی ب ذات خرابش نداره 

مهم اینه ک اون حج هیچ وقت درست نیس ،چون آدم وقتی میره خونه خدا نباید کسز ازش دلخور باشه ،حتا سر سوزن 

وگرنه رفتنش با نرفتنش فرق نداره

مگه هرکس نماز میخونه حج میره و ... نور چشمی خداست؟ با بقیه فرق داره ؟ 

اینا رو آدم واسه خودش انجام میده تا رشد کنه تا آدم بهتری بشه

توام سعی کن حودت رو آروم کنی و همه چیزو به خدا بسپری

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
میخواستم ه خواهرشوهرم پیام بدم بگم حلالش نکردم ولی مادرم میگه خودت کوچیک نکن بسار به خدا

پیام نزن.شمارشونم حذف کن.سیمکارت جدیدبگیر.انشالله خدا برات یه زندگی پرارامش و عشق و باارزش هدیه بده.خودت بااینکارااذیت نکن.

2706