2733
2734
عنوان

دخترم میگه کنکور نمیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 5137 بازدید | 133 پست
اخه خودش قدرت تصمیم گیری نداره مریضه  نمیتونیم شوهرشم بدیم دانشگاهم نره میشه بدبختی  م ...

خب حتما فشارای درسی اینجوریش کرده ای کاش پیش روانشناس برید

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
وااا باباش کاری نمیکنه؟ ببرش پیش مشاور 

نه 

باباش حرف بزنه باباشم میزنه

دکترش میگه خداهم جلو دستش باشه خدا رو هم میزنه 

شروع .. 15 اردیبهشت 1403 .. قد 164 و وزن 77 . 30 اردیبهشت وزن 73 . 15 خرداد وزن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توام نمیخوای کنکور بدی تروخدا زجر نده خانوادت رو  اگه هم دختر منی خب خاک تو سرت اینقدر اذیتم ...

من کنکور میدم برا اینهمه تلاشی که کردم 

ولی شرایطشو درک کنین 

منم جوری شدم که مجبور شدم از مشاورم بخام با مامانم صحبت کنه 

دست خودمون نیست بخدا 

فکر میکنین ۶سال مدرسه خاص درس خوندن و سختی کشیدن خودمون راضیم به این شرایط؟

من که رسما افسرده شدم سر کنکور

2731
واقعا بعضیا رو درک نمیکنم خب همون سال اول درست بخونه نشد سال دوم دیگه سال سوم واقعا اشتباهه اگر میخ ...

بابا دختر من مشکل داره

لذت میبره ما رو زجر میده 

سال دوم داروی بین الملل اورد 

نرفت 

میگفت فقط پزشکی بهشتی میخوام

هیچ غلطی هم نمیکنه

خب حتما فشارای درسی اینجوریش کرده ای کاش پیش روانشناس برید

روانشناس میریم

روانپزشک میریم

شوک درمانی میشه 

دارو درمانی میشه 

ولی بی فایده

2740
من کنکور میدم برا اینهمه تلاشی که کردم  ولی شرایطشو درک کنین  منم جوری شدم که مجبور شدم ...

خدا انشالا کمکت کنه عزیزم 

دعا کن دختر دیوونه ی منم سر عقل بیاد 

میبخشید شما در ۴۴ سالگی صاحب فرزند شدید؟؟ سخت نبود براتون؟؟ من ۴۱ سالمه یک بچه دارم ۱۱ ساله قصدش ...

بله عزیزم 

فرزند دومم 

وقتی دخترم 17 سالش بود 

ناخواسته بود و نمیخواستم

اصلا هم حوصلش رو ندارم

بچه اوردن بالای 35 سال اشتباه محضه

من تازه تاپیکای قبلیتونو خوندم  با وجود این حجم از حال بد بچتون چرا اناظار دارین درس بخونه و ک ...

چون خودش میخواد 

خودش میگه درس میخونم

میگیم برو خارج مدرک ایلتس هم داره راحت میتونه بره 

میگه نه من فقط میخوام ایران پزشکی بخونم 

ولی الان عمدا اینطور میگه اعصاب ما رو بهم بریزه

موقعی هستیم که الان بیشترین فشار رومونه

حرفای چرت زیاد میزنیم 

یهو میبینین بعد این همه درس خوندن به مامانم گفتم میخوام برم پکیج خیاطی بخرم

ولی بعد چند روز منصرف شدم و با خودم گفتم مسخره بازی در میاری از سر فشار 

کنارش باشین 

درکش کنین

بهس بگین کنارشین 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2706