2752
2734
یعنی چی اذیتش نکنم اگه میخواست کنکور نده چرا از اول این مسخره بازی ها رو دراورد

ببین از اول همه کلی آرزو و هدف دارن ولی مسیر کنکور ادمو نابود میکنه شما مامانا درک نمی کنید اما کنکور یه غول وحشیه که میتونه نابودت کنه اون بچه الان کلی احساس منفی داره تو بهش رحم‌ کن 

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤

میفهمم عزیزم منم کنکوریم سال دوممه و شاید همه بگن نه و فلان ولی استرس و اضطراب شما الان بیشتر از دخترتونه یکبار باهاش حرف بزنید و توضیح بدین شرایط کنونی جامعه رو اگه نخواد درس بخونه میخواد چیکار کنه؟ مشکلش چیه شاید از سر لج و لجباری اینکارو میکنه یا شاید درس دوست نداره شما مادرشی بهتر میدونید بهتر نیست برین پیش مشاور ؟

(عکس پروفایلم عکس خودمه) سلاممممم خوشگلهههه چه دماغ خوش فرمی عجب لبایی عاشق لبخند نانازت شدم در یک جمله کل  گل های دنیا جلوی زیبایی تو کم میارن اگه کسی امروزت بهت نگفته من میگم: خیلی دوستت دارم و به وجودت افتخار میکنم .زندگی هنوز هم پره از بوی لیمو و سیب و پرتغال فقط باید بوییدش.عاشق کتاب مخصوصا کتاب های قانون جذب و... خوشحال میشم بهم معرفی کنید و اگه نتیجه ای داشتین بهم بگین. دوست دارم صبح تا شب وسایل قدیمی رو جمع کنم و کنار خودم تلنبار کنم. هیچی تو این دنیا منو به اندازه غروب بارونی زمستون خوشحال نمیکنه.بنده از کاه کوه میسازم.اشک من دم مشکمه لطفا با من یکی دعوا نکنید.. اگه حرفی زدم که با علایق شما مغایرت داشت از همین تریبون معذرت میخوام.خوشبختی مثل بوی نارنگی ته کلاسه وقتی که شروع بشه بوش همه زندگی رو میگیره"اگر ما کردها امیدوار نبودیم خیلی زودتر از بین رفته بودیم." خیلی حرف زدم دیگه میرممم کاربری دست دونفره. داشتم میگفتم خواهر یک عدد شوهر دارم اسمش چیه؟(ارسطو دیگه مگه اسممونمیبینی.)شوهر من الکی پشتش حرف زیاده وقتی مثل دوتا ملخ عاشق کنار هم نشسته بودیم خودش گفت من اولین دختریم که رفته خواستگاریش دختر محمود نقاش و زن چینی و خواهر زاده اوس موسی همش بهونست اینارو حسودا ساختن رابطه مارو بهم بزن چون تو این دوره زمونه شوهر به این اقایی و صد برابر جذاب تر از  شوشویی من مگه پیدا میشه؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چرا دخترتون رو تحت فشار میزارید منم یه کنکور هستم واقعا کشش درس رو ندارم ۲سال هست دارم میخونم اونی ر ...

ما تحت فشار نذاشتیمش 

حتی بهش میگیم برو خارج درس بخون

خودشه نمیدونه میخواد چی کا رکنه

نمیخواست کنکور بده این فیلما چی بود سر ما دراورد

پرسه در جریان امواج صوت 
خیر سرش از راهنمایی مدرسه ی تیزهوشان بوده بهترین معدل رو داره  هدفشم پزشکیه سال اول فیزیو و. ...

فیزیو اینقدر دوست دارم🫠🫠

مامان عزیز ممنون که براش زحمت کشیدی ولی اون خودش الان حالش خیلیییی بدتره لطفا سربه سرش نزارید

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
خیر سرش از راهنمایی مدرسه ی تیزهوشان بوده بهترین معدل رو داره  هدفشم پزشکیه سال اول فیزیو و. ...

کاری بهش نداشته باشین خودش بلده چیکار کنه...

اینطور معلومه ماشالله بچه درسخونه

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آقا امام حسین امروز اربعینه 🥺🥺🥺قسمت میدم ب جان مادرت بی بی فاطمه زهرا دست خالی برنگردون منو😭😭 دو تا حاجت دارم دوتاش رو بهم بده😭😭😭 من امیرحسین رو صحیح و سالم ازت میخام😭😭سال بعد اگه هردو حاجتم رو بدی میام کربلا و با چشای پر از اشکم میگم قربونت برم آقااااا میدونستم دست خالی برنمیگردونی منو😭😭😭 میگم امام حسین ب درگاه خدا واسطه شد و معجزه شد😭😭😭میگم ارباب قربونت برم😭😭😭میگم اقا داداشم رو هم نام تو گزاشتم😭😭😭😭آقا دست خالی برم نگردونی😭😭😭😭امیرحسین جان عشق خواهر ی پیرهن طوسی خوشگل برات خریدم دنیا اومدی حتما تنت میکنم🥺😍😘خیلیییی میبوسمت و منتظرتم قلب خواهر❤😍😘بچه ها هرکی امضام رو خوند ی صلوات ب نیت حاجت رواییم بفرسته برام ، ممنون🙏🙏🙏❤
ما تحت فشار نذاشتیمش  حتی بهش میگیم برو خارج درس بخون خودشه نمیدونه میخواد چی کا رکنه نمیخوا ...

عه بهش گفتید خارج بره🫠🫠

ای کاش بره از فرصت استفاده کنه

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

واقعا بعضیا رو درک نمیکنم خب همون سال اول درست بخونه نشد سال دوم

دیگه سال سوم واقعا اشتباهه اگر میخواست از اشتباهاتش درس بگیره همون سال دوم میگرفت اگر واقعا اهل تلاش بود و ظرفیتش رو داشت همون سال اول نهایتا دوم انجام میداد سال ۸۰ میلیون خرج الکی واقعا ظلمه

سوال پوستی یا پزشکی داشتیپ درخدمتم
فیزیو اینقدر دوست دارم🫠🫠 مامان عزیز ممنون که براش زحمت کشیدی ولی اون خودش الان حالش خیلیییی بدتره ...

اخه خودش قدرت تصمیم گیری نداره

مریضه 

نمیتونیم شوهرشم بدیم

دانشگاهم نره میشه بدبختی 

میخواد با ی دیپلم ته خونه بشینه

پرسه در جریان امواج صوت 
نه بابا  دختر من مریضه  عمدا اینطور میکنه ما رو زجر بده لذت میبره ما غصه بخوریم

این از دیدگاه شماست بنظرم اینجوری نگین در مورد دخترتون سه سال پشت کنکور موندن یعنی خود جهنم باور کنید تحت فشاره

توام نمیخوای کنکور بدی تروخدا زجر نده خانوادت رو  اگه هم دختر منی خب خاک تو سرت اینقدر اذیتم ...

مامان عزیز لطفاً از این به بعد دیگه براتون مهم نباشه که چی میخواد بشه بزارین خودش هر تصمیمی میگیره بگیره از مشاور حتما حتما کمک بگیرید 

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤
2706