2733
2734

استرس اون از تو بیشتره اذیتش نکن گناه داره من این روزا رو دیدم و درکش می‌کنم خیلی خیلی سخته

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤

هدف خاصی داره؟

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آقا امام حسین امروز اربعینه 🥺🥺🥺قسمت میدم ب جان مادرت بی بی فاطمه زهرا دست خالی برنگردون منو😭😭 دو تا حاجت دارم دوتاش رو بهم بده😭😭😭 من امیرحسین رو صحیح و سالم ازت میخام😭😭سال بعد اگه هردو حاجتم رو بدی میام کربلا و با چشای پر از اشکم میگم قربونت برم آقااااا میدونستم دست خالی برنمیگردونی منو😭😭😭 میگم امام حسین ب درگاه خدا واسطه شد و معجزه شد😭😭😭میگم ارباب قربونت برم😭😭😭میگم اقا داداشم رو هم نام تو گزاشتم😭😭😭😭آقا دست خالی برم نگردونی😭😭😭😭امیرحسین جان عشق خواهر ی پیرهن طوسی خوشگل برات خریدم دنیا اومدی حتما تنت میکنم🥺😍😘خیلیییی میبوسمت و منتظرتم قلب خواهر❤😍😘بچه ها هرکی امضام رو خوند ی صلوات ب نیت حاجت رواییم بفرسته برام ، ممنون🙏🙏🙏❤
2731
استرس اون از تو بیشتره اذیتش نکن گناه داره من این روزا رو دیدم و درکش می‌کنم خیلی خیلی سخته

یعنی چی اذیتش نکنم

اگه میخواست کنکور نده چرا از اول این مسخره بازی ها رو دراورد

پرسه در جریان امواج صوت 
امسال سومین سال کنکورشه توی هر سال ما حداقل 80 میلیون خرجش کردیم

بزار هر رشته ای آورد بره همین هزینه کردن شما کلی استرس و عذاب وجدان براش میاره بخدا

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤
احتمالا اضطراب اون بیشتره که دو ماه قبل کنکور بریده اضطراب شما به فرزندتونم منتقل میشه اروم باشید مط ...

نه بابا 

دختر من مریضه 

عمدا اینطور میکنه ما رو زجر بده

لذت میبره ما غصه بخوریم

پرسه در جریان امواج صوت 
2706