2752
2734
عنوان

میخام درخواست مهریه کنم

106 بازدید | 10 پست

کجا باید برم ؟چیکارکنم 

شوهرم درست درمون خرجی نمیده 

بخواد ۵۰۰بزنه ب کارتم جونش بالا میاد 

کارگر ساختمونه حقوقش زیاد نیس ولی کمم نیس ۲۰تومنه 

https://harfeto.timefriend.net/17055120163806

اگر قصد طلاق نداری درخواست مهریه نده

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سا ده ای مگه مهریه می دهند می گن بیا ماهی پانصد هزار بگیر شوهرتم که کارگر است خودت یک کار دست و پا کن چاره ای نیست

اگر خدا بخواهد غیر ممکن، ممکن می شود.عزیزم که با چشم های قشنگت امضا من را می خوانی با قلب مهربونت برام دعا کن.
کم و بیش 

پس بی خیال شو مهریه نمی دهند کارت به طلاقم می کشه بدتر میشه

اگر خدا بخواهد غیر ممکن، ممکن می شود.عزیزم که با چشم های قشنگت امضا من را می خوانی با قلب مهربونت برام دعا کن.