2737
2739
مگه اون به علایق من توجه کرد ؟؟ جز کتک زدن و فحاشی چیکار کرد برام ؟؟؟ من اصن غمگین نیستم نه اینک بگم ...

شاید اخرین روزاش باشه 

برای خودت عذاب وجدان درست نکن 

تحمل کن

کاربر خیلی قدیمی هستم ... 
عزیزم چون خیلی احساساتی با موضوع برخورد نمیکنی میگم بهت ریه و کبد خیلی خطرناکن و وقتی دکتر پرتو و ک ...

اصلا حساس نیستم من پرسیدم برای مدیریت خانوادم والا اونقدر کتکم زده من خودم نفرینش کردم خیلی اذیتم کرد خیلی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما حتما پدرتون مهربون بوده نه مث پدر من ک خودم هزاران بار دعا کردم بمیره حتی شاید دعای من گرفته از ...

متاسفم بابت این تجربت اما لطفا حلالش کن به حرمت نون و نمکی که بزرگت کرده هر چند تلخ و بد بوده اما لطفا حلالش کن بار سنگینی از ددش خودت برمیداری

و خدایی که در این نزدیکیست  
2731
متاسفم بابت این تجربت اما لطفا حلالش کن به حرمت نون و نمکی که بزرگت کرده هر چند تلخ و بد بوده اما لط ...

عزیزم بزرگم کردن چون خودشون به دنیام آوردن پس منتی نیست وقتی باد نبودن بچه دار نمیشدن نه اینک بیارن و کتکش بزنن فحشش بدن بخان خفه اش کنن و کاری کنن تو ۲۰ سالگی رگ دستشو بزنه واقعا گفتنش آسونه ولی نمیتونم ببخشم مگ چیکار گرده بودم ک مستحق این همه درد بودم ؟ 

اصلا حساس نیستم من پرسیدم برای مدیریت خانوادم والا اونقدر کتکم زده من خودم نفرینش کردم خیلی اذیتم کر ...

یاد پدربزرگم افتادم سرطان ریه داشت آخراش هیچی نمیتونست بخوره بمیرم براش لحظه مرگ آب رو هم نمیتونست بخوره

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔
2740
اصلا حساس نیستم من پرسیدم برای مدیریت خانوادم والا اونقدر کتکم زده من خودم نفرینش کردم خیلی اذیتم کر ...

اخه دلیل کتکش چی بود ؟ 

پدر دوستم تو جنگ موجی شده بود 

دوستم و برادراش و مادرش رو وقتی موجی میشد کتک میزد 

البته اللن همه ازدواج کردن دیگه کتک نمیخورن پدرشون رو هم بخشیدن 

خوب شما بگو علت کتک زدنش چیه ؟

عزیزم نمیخوام ناراحتت کنم منم پدرمو با سرطان از دست دادم ولی سرطان ریه که به کبد زده خیلی خطرناکه با درمان شاید یکسال بدون درمان خاصی باشه ۶ ماه خیلی هواشو داشته باش 

نهایت۶۰ روز 

خواهش میکنم وقتی میای توی تاپیکم اگه موضوع رو دوست نداشتی بی تفاوت رد شو بهم توهین نکن دلم میشکنه اینقدری دلم پاکه ک آهم دامن هر کسیو میگیره ❤️‍🩹_______کاربر قدیمیم اکانت جدید زدم💙🥲___دلم شکسته از کسی ک انتظار نداشتم وقتی با کسی بحثم میشه یه جوری رفتار میکنن که فکنم روانی شدم یا همه تقصیرات گردن منه وقتی ب خودم میام میبینم راستی راستی داره باورم میشه ک روانیم اینارو مینویسم با چشم اشکی خواهشا باهام مهربون باش❤️‍🩹🖤

ببین عزیزم خوشحالم که اینطوری برخورد میکنید

نه اینکه پدرت برات پدری کرده یا نه. اینکه بیماری را قبول کردی خیلی خوبه. بعضی از ما فکر میکنیم پدر ما قراره هزار سال زندگی کنه الان پدر من هشتاد و پنج سالشه، خواهرم خودشو کشته چرا لاغر شده چرا غذا نمیخوره چرا می سرفه ببرمش دکتر 

میگم بابا حالا رفت دکتر دو سال دیگه هم زنده موند

الان چه لذتی از زندگیش می‌بره که تو این دو سال ببره

برای پدرت متاسفم ولی من که از دور نگاه میکنم میگم هشتاد درصد یکسال اول

ده درصد سال دوم و ده درصد هم سالهای بعد

تا وقتی خوب غذا میخوره مشکلی برایش پیش نمیاد

یکی از فامیل شوهرم هست دکتر گفت بود یک ماه به سختی می‌تونه بمونه الان طرف 10ساله داره زندگی می‌کنه یه پسر تبریزی خاکش کرده بودن بعد 9 روز میاد به خواب یکی میگه زندم میرن درش میارن قسمت هرچی باشه اون 

2706